Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben egy...

Várható a közeljövőben egy macsóbb, lázadóbb korszak, korosztály?

Figyelt kérdés
Szerintem lassan időszerű lesz, a túlszabalyzott, túlzottan leegyszerűsített, nyálas, pc világot valami tesztoszteronnal fűtötebb fogja váltani, amit persze majd visszavált egy nyugisabb, hisz ez a világ rendje, vagy mégsem?

2021. márc. 11. 22:35
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
20-as tény hogy nehéz szetvalasztani mar ezeket az iranyzatokat, de nem mondhatod azt hogy a Fidesznek nincsennek balos elemei. Nem hiába nevezik őket sokan komcsiknak, persze vegyitve van valami Horthy nosztalgiával is, az egesz egy nagy katyvasz.
2021. márc. 11. 23:37
 22/39 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező... egyáltalán, de egy csöppet sem nehéz megkülönböztetni a balos és jobbos irányzatokat. :\
2021. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Visszatérve a kérdéshez, szerintem befog következni amit mondok, amiből sülnek ki természetesen rossz dolgok is és nyilván jön majd aztán egy békésebb, femininebb, babusgatos, beszabalyzos stb. korszak. Mind a kettőnek van szerintem előnye, meg hatranya is.
2021. márc. 11. 23:41
 24/39 A kérdező kommentje:
Jól van 22-es, az egyetemen a tanárok másképp állítják. Egészen mashogy viszonyul pl. egy jobb/baloldali bizonyos temakhoz itt mint mashol. Keverednek az eszmék. Te kijelented gondolom az eszmefuttatásodból hogy a fidesz minden elemiben, minden lépésében jobboldali és az ellentetje a bal, rendben 👌
2021. márc. 11. 23:47
 25/39 anonim ***** válasza:
Csak nehogy te is hupikéken végezd.
2021. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Olyan egyszerű dolgokról is van szó a kérdésben, mint pl. az autók kinézete akár, az pl. erősen masculin irányba fordult, de közben meg mindenféle módon szabályozzák, lassan már vezetni se lehet őket. Ezek a folyamatok nyilván mukodnek folyamatosan, párhuzamosan egymással ma is. De azért mindenképpen kijelentheto hogy jelenleg feminin tulsuly van, amivel nekem személy szerint nem is lenne bajom, csak azért majd hagyjanak egy kicsit élni is a közeljövőben.
2021. márc. 11. 23:54
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
Azért lassan-lassan csak kibújt a szög a zsákból, Mr. Incel Knight of the far-right, Lord Reddit-4chan.
2021. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom mit értesz feminin túlsúlyon. az egész társadalmat főleg az erő uralja. aki gyenge vagy valamit elront az pusztul. tökre nem egy szerető, óvó társadalom.
2021. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
27-es van barátnőm 😉
2021. márc. 12. 00:03
 30/39 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén sajnálom őt.
2021. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!