Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves vírustagadók! Miért...

Kedves vírustagadók! Miért nem dolgoztok kórházban?

Figyelt kérdés

Érdekelne a gondolatmenetetek. Ha már egyszer otthon ültök és nem csináltok semmit csak tüntetésre jártok (ergo nem dolgoztok). Miért nem mentek kórházakba Covid osztályra dolgozni? Nyugodtan. Hiszen nincs vírus nem tudjátok elkapni. Etetni, itatni, ágyneműt cserélni mindenki tud, suli sem kell hozzá. Kormánynak hála sokan elmentek az egészségügybôl szóval minden segítség jól jön.


Mitől féltek? Hogy betegek lesztek? Mitől ha a vírus nem létezik?🤷🏻‍♀️ Vagy erre is képtelenek vagytok? Ennyit sem tudtok megcsinálni?🤷🏻‍♀️ Féltek hogy betegek lesztek vagy valamelyik családtagok megbetegszik miattatok és ekkor rájöttök hogy tényleg létezik vírus?🤷🏻‍♀️



2021. márc. 14. 12:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
64%

9-nek.

Okoska. Nem az osztályon dolgozik, hanem azon a részlegen ahol a covidosok vannak. Nyilván ő nem mehet be, kívül áll, de ott van.

2021. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
2%

11, khmmm...

Kolléganőm férje Kórházban biztonsági őr. Ő sem érti a hisztit, mert ő pangást lát a kórházakban. 5 éve dolgozik ott, ráadásul a kijekölt covidosztályon


Te írtad, nem én...

És részlegen sincs őr, intézményi szinten vannak, a portákon.

2021. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Értem, szóval a kérdés jelentése a megoldás a normális válasz helyett? (Tisztelet a kivételnek persze!)


Ne azon rugózzatok hogy mit írtam rosszul. Válaszoljatok a kérdésre. Ha úgysem olyan veszélyes mint hangoztatják akkor miért nem mentek Covidosokat ápolni? Biztos hogy csak kis náthát kaptok el. Úgy se haltok bele mert nem veszélyes 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 14. 12:29
 14/42 A kérdező kommentje:
Örülj hogy pangás van a faludban. Nagyobb városokban újabb osztályok nyílnak és szakrendelésekből vezényelnek át doktorokat meg asszisztenseket. Inkább a saját szemeddel kéne látnod minthogy a vírustagadó ismerősnek higgy.
2021. márc. 14. 12:32
 15/42 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, akkor kapsz egy kis felvilágosítást. Idézet következik:


"Ezt a vírust nem a természet szabadította rá az emberiségre. Ez a vírus, mármint az a Covid-19 járványt okozó SARS-COV-2 elnevezésű vírus ez nem magától jött létre. Ezt genetikus tudósok genetikai mérnöki tudománnyal hozták létre…

Luc Montagnier, francia Nobel-díjas tudós, a HIV-vel foglalkozott. Ő mondta, hogy az a vírus, amelyik elkezdte a járványt Kínában, az nem jöhetett létre természetes úton, mert ugyanis a HIV-vírusnak bizonyos alkotóelemi vannak beépítve ebbe a vírusba, amilyet a természet nem csinál. (Mert a HIV-vírust is ember csinálta.) Tehát az ő álláspontja szerint, ez a vírus nem spontán módon a természetből állatról emberre átkerült módon okozott járványt, hanem emberi közreműködéssel jött létre ez a járvány… "

https://www.youtube.com/watch?v=L05xj97nhC8


Utána lehet nézni a dolgoknak. Soha senki nem tagadta a vírus létezését. Beteg csak az lesz, aki arra fogékony. Nézz utána a Közegészségtan tankönyvben, hogy mi a fogékonyság lényege, de segítek, hallgasd meg a következő videókat:

[link]


Évente, ha egyszer vagy kétszer vagyok beteg saját h..lyeségemből. Napi szinte teszek testi és lelki egészségemért.


Sőt, annak is nézz utána, hogy a félelem, amit most a mainstream média nyom erőszakosan állandóan, mit tesz az emberi szervezettel. Várj, segítek, még egy videó, hogy okosodj:

https://www.youtube.com/watch?v=W_-F9rRJyhM&feature=emb_titl..

Idézek belőle: Ezt csinálja a szervezettel a félelem:

„Az érzelmeink, főként azok az érzelmek, érzések, amelyeket gyakran átélünk, alapvetően meghatározzák azt, hogy az immunrendszerünk képes-e elbánni az egészségünket veszélyeztető kórokozókkal. A félelem, pontosabban a félelem érzésének hosszan tartó, ismételt átélése jelentős mértékben gyengíti az immunrendszert és az immunválaszok hatékonyságát…Amikor félünk valamitől, akkor megváltozik a szívünk működése és állapota!.. Az immunrendszer gyengeségéből fakadnak a megbetegedések, nem önmagában a kórokozók jelenlétéből!”


Ki mit tesz napi szinten saját egészségének megőrzéséért? Mikor kolis voltam fősulin, a koli fele kidőlt, beteg volt, én meg vígan mászkáltam egyik beteg szobából ki a másikba, mégse lettem beteg.


Kérdező, rettentően szánalmas és provokatív vagy. De te nyugodtan nyald csak be, amit a fideszes propaganda mond.


Kérdés: ha mindenki tudja, hogy állítólag a politikusok és a média hazudik, akkor miért pont most mondanának igazat?


Zárszóként:

„Igen, k…rva nagy bajom van a hírekkel. Ugyanis, ha nem tudná a híreket k…rvára manipulálják. Minden egyes hírt. Minden áldott nap a média testületileg megtervez, kizárólag egyetlen cél érdekében, ami a következő: félelemben akarják tartani. …Hogy elmenjen és költse a pénzét olyan dolgokra, amikre talán nincs is szüksége.”


Die Hard 4


[link]

2021. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Szóval arra is képtelen vagy hogy saját gondolataid legyenek csak másokat majmolsz és követsz vakon. Értem. Kezdem megérteni hogy (NEM) gondolkodtok. Neked is javaslom menj Covid osztályra dolgozni. Úgy se lesz semmi bajod nem igaz?
2021. márc. 14. 12:52
 17/42 anonim ***** válasza:
13%
Egyetlen vírus tagadó ember létezik az egész országban. Dr gödény György. Nem rég vitte el egy ismerősünket és idős volt már úgyhogy ezt a kérdést szegezd a tüntetés szervező görény bácsinak.
2021. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, de gondolkodom, és senkit nem látok, aki beteg lenne. A szezonális influenza szezonkor jobban látszódik a betegség, mert hallom az állandó tüsszögést, orrfújást, az orvosi rendelők állítólag tele vannak..stb. De most hirtelen ez sincs.


Egész nyáron tömegek voltak mindenhol, még se lett semmi. Aztán hirtelen szeptember 1-ére lett mindenki beteg? Jéé.. de furcsa..


Inkább te használd az agyadat, már ha van.

2021. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
54%

#17

Látom, te is csak a fideszes propaganda médiából tájékozódsz!


EZERSZER EL LETT MONDVA, HOGY GÖDÉNY GYÖRGY NEM VÍRUSTAGADÓ, Ő MAGA IS KIJELENTETTE EZT!!


Nem igaz, hogy egy egyszerű mondatot képtelenek sokan felfogni!

2021. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
eagle2, neki és az ő követőinek szól.
2021. márc. 14. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!