Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves vírustagadók! Miért...

Kedves vírustagadók! Miért nem dolgoztok kórházban?

Figyelt kérdés

Érdekelne a gondolatmenetetek. Ha már egyszer otthon ültök és nem csináltok semmit csak tüntetésre jártok (ergo nem dolgoztok). Miért nem mentek kórházakba Covid osztályra dolgozni? Nyugodtan. Hiszen nincs vírus nem tudjátok elkapni. Etetni, itatni, ágyneműt cserélni mindenki tud, suli sem kell hozzá. Kormánynak hála sokan elmentek az egészségügybôl szóval minden segítség jól jön.


Mitől féltek? Hogy betegek lesztek? Mitől ha a vírus nem létezik?🤷🏻‍♀️ Vagy erre is képtelenek vagytok? Ennyit sem tudtok megcsinálni?🤷🏻‍♀️ Féltek hogy betegek lesztek vagy valamelyik családtagok megbetegszik miattatok és ekkor rájöttök hogy tényleg létezik vírus?🤷🏻‍♀️



2021. márc. 14. 12:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%

#30

Példádat igazold linkek vagy videók..stb forrás megjelölésével, mivel így az is lejön, hogy ezt te találtad ki, hogy itt befeketísd a másikat.


Forrás nélkül hiteltelen vagy.

2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
49%

#31

[link] tessék. Sok magyar is elhiszi, mert már vitatkoztam hadtörténelmes csoportokban olyan kommunistákkal, akik mai is ebben ringatják magukat.

2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
39%

15-ös a legjobb példa arra, hogy milyenek a vírustagadók. Gondolkodni képtelenek, vakon követik a legidiótább embereket, sz-rt dobálni és terelni tudnak csak. Lázítanak, hazudoznak.....


A legviccesebb az, hogy ők hangoztatják a legjobban azt, hogy "higgy már a saját szemednek" és pont ők nem tartják be. Hisznek a propaganda kormányellenes álhíreknek. (Itt megjegyezném: Én sem vagyok fideszes és nincs ember, aki tőlem jobban utálná jelenleg az egész pártot, ezt bizton állítom.) Hisznek az ők ugyanolyan vírusellenes havernak/családnak, de az hogy ők személyesen utána nézzenek valaminek az luxus...


Most is csak támadnak meg iszonyat baromsságokat hordanak össze mint 15-ös, de az hogy válaszoljanak a feltett kérdésre az luxus.

2021. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

33-as! Látom te is csak hajtod a saját igaznak vélt elképzelésedet, gondolkodni nem akarsz. Nem tudhatod azt sem, hogy kinek van igaza.

Szerinted hogy mehetne az utcáról valaki dolgozni egy kórházba? Sehogy! Írtam már itt és ez nem az én véleményem, hanem tény. Azt is írtam, hogy jelentkeztek sokan a meghirdetett kórházi segítség akcióra (én is), valószínűleg nem fognak így sem beengedni senkit, de majd meglátjuk. Egyébként dolgozom egész más területen és alkalmanként bemennék segíteni az itteni kórházba.

Nem mondom, hogy Fideszes vagyok, de inkább ők, mint valamelyik nyomorult ellenzéki. Szóval nem az nem tetszik, ahogy a Fidesz kezeli a "járványt" , nem a kormányt akarom megbuktatni, a világ nagy részén ez van.

2021. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan nem vagyok vírustagadó (nem vitatom a vírus létezését), de nem is félek tőle, így válaszolok a kérdésedre.

1. Nem ez a szakmám.

2. Van munkám.

3. Van két általános iskolás (alsós) gyerekem, nekik most digitális oktatás van, nem hagyhatom őket otthon egyedül.

Amúgy tüntetésekre se járok, semmi kedvem kockáztatni egy büntetést a gyülekezési tilalom megszegéséért, illetve időm sincs rá.

Amúgy egy családtagom kórházban dolgozik (megyeszékhely), eddig még nem kapta el a vírust, vagy legalábbis nem lett beteg, a közvetlen kollégái sem.

2021. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted hogy mehetne az utcáról valaki dolgozni egy kórházba? Sehogy! Írtam már itt és ez nem az én véleményem, hanem tény


Nincs igazad. Szívesen fogadunk önkénteseket, munkaviszonyba segédápolókat, de nem jönnek.

2021. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
36-os! Hol van ez, hogy lehet jelentkezni? Már írom is a jelentkezők csoportjába. Írd meg privátban, ha gondolod
2021. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
65%

36, ott a hiba, hogy önkéntes. Ezek a nyomorékok, nem mennének ingyen dolgozni, csak hogy rájöjjenek nincs igazuk.


35, amennyiben nem vonatkozik rád, nem tudom minek válaszolsz. A kérdés azoknak szólt akik szerint nincs baj és mennek tüntetni és munkájuk sincs.

2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
37, Irgalmasrendi. Szeretettel várjuk heti 40 órába a szakképzetlen segédápolókat.
2021. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%
39-es! Ott van covid osztály?
2021. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!