Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves vírustagadók! Miért...

Kedves vírustagadók! Miért nem dolgoztok kórházban?

Figyelt kérdés

Érdekelne a gondolatmenetetek. Ha már egyszer otthon ültök és nem csináltok semmit csak tüntetésre jártok (ergo nem dolgoztok). Miért nem mentek kórházakba Covid osztályra dolgozni? Nyugodtan. Hiszen nincs vírus nem tudjátok elkapni. Etetni, itatni, ágyneműt cserélni mindenki tud, suli sem kell hozzá. Kormánynak hála sokan elmentek az egészségügybôl szóval minden segítség jól jön.


Mitől féltek? Hogy betegek lesztek? Mitől ha a vírus nem létezik?🤷🏻‍♀️ Vagy erre is képtelenek vagytok? Ennyit sem tudtok megcsinálni?🤷🏻‍♀️ Féltek hogy betegek lesztek vagy valamelyik családtagok megbetegszik miattatok és ekkor rájöttök hogy tényleg létezik vírus?🤷🏻‍♀️



2021. márc. 14. 12:03
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

18.

Nincsenek tele az orvosi rendelők mert

1. Kérve van hogy ha lehet ne menj.

2. Nincs orvos mert az új törvény miatt felmondtak vagy át vannak vezényelve.


De mondom nem nekem kell hinni menjél be egy nagy kórház Covid osztályára hogy szeretnél ott besegíteni. Nem küldenek haza mert kell az ember. Ja hogy nem mész mert félsz hogy kiderül nincs igazad? Értem. Oké.

2021. márc. 14. 13:08
 22/42 A kérdező kommentje:
Azért szögezzük már le, hogy csak mert valaki fél a vírustól még nem Fideszes. Én sem vagyok az. Köszönöm.
2021. márc. 14. 13:09
 23/42 anonim ***** válasza:
61%

#22

És mitől vagy úgy besz..rva?

Teszel minden egyes nap azért, hogy egészséges legyél? Foglalkozol lelki egészségeddel?

Ugye tudtad, hogy a félelem az gyengíti az immunrendszeredet? Erre az előbb utaltam is, bár szerintem el se olvastad, csak hajtod az egód által kitalált dolgokat.

2021. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
21%

"Teszel minden egyes nap azért, hogy egészséges legyél? Foglalkozol lelki egészségeddel?

Ugye tudtad, hogy a félelem az gyengíti az immunrendszeredet?"

Ha nem hallottál volna róla, olyanok is elkaphatják, és súlyosan megbetegedhetnek tőle, akik minden nap nagyon is sokat tesznek az egészségükért testileg is, lelkileg is, és nem félnek.

2021. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet csak úgy bemenni a kórházba dolgozni. Jelentkezni kell, ha felvesznek, akkor rendszeresen bejárni. Attól, hogy valaki elmegy egy tüntetésre, vagy irogat a Facebookon, még nem azt jelenti, hogy nincs munkája, csak nem 24/24 órában dolgozik. Szabadidejében nem tud csak úgy bemenni valahova dolgozni. Egyébként azt hiszem a Gődény meghirdetett egy ilyen akciót, hogy jelentkezzen aki akar olyanra, hogy bemennek a kórházakba segíteni. Jelentkeztek is sokan,beadta ezeket az aláírásokat a megfelelő helyre. Gondolom nem fognak válaszolni rá.
2021. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Ezek meg se próbálnak bemenni. Honnan tudják mi a procedúra? Megkérdezte bárki is, hogy menne segíteni?
2021. márc. 14. 13:40
 27/42 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell ezt megkérdezni sem, egyértelmű, hogy nem lehet csak úgy bemenni sehova. Rendes munkaviszonnyal, üzemorvosi vizsgálattal, az intézményre vonatkozó szabályok ismeretével lehet bárhol dolgozni. De írtam, hogy most van folyamatban egy ilyen felajánlás a segítségnyújtásra.
2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
24%
Be kell ezt kérdeznem! Vírustagadó elvtársak! A holokausztot tagadjátok? 56-ot tagadjátok? Mit gondoltok Hirosimáról, Csernobilról? USA vagy Oroszország/SZU rendszere szimpatikusabb? Ezekre válaszolnátok? Köszcsy!
2021. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
62%

#28

Ki tagadja a vírust?

Mi köze a mostani helyzetnek pl. Csernobilhoz vagy 56-hoz? 🙄🤔


Komolyan, egyesekből süt az "értelmi szint".

2021. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
20%

#29

Száz ezrek. Csak a konteósok egy ilyen alternatív történelmet követnek, mint például, hogy 56-ot a CIA rendezte meg, Csernobil fel se robbant, csak médiahekk volt. Emiatt kérdezem, hogy mit gondoltok ezekről, mert őszintén érdekel.

2021. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!