Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek imponál, ha egy...

Fiúk, nektek imponál, ha egy lány tud vezetni? Vagy nem érint meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak olyan lánnyal járnék, aki tud autót vezetni, de a teherautó jogsi még jobb lenne.
2021. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Engem speciel elrettent, mert én magam ki nem állhatom az autókat, és nem akarok soha vezetni, és a lelki egyensúly szempontjából meg fontos, hogy az ember olyat keressen, aki vele egy súlycsoportban van, és nem kell állandóan kisebbrendűségi komplexusban meg megfelelési kényszerben élni.


Ismerek egy fazont, már 60 felett jár, aki maga gyári melós, a felesége meg az önkormányzatnál valami tisztségviselő. A csávó egész életében folyamatosan túlórázik, másod- meg harmadállása van, és abból áll az élete, hogy próbál felnőni az asszonyhoz. Emellett 100%-os papucs, hiszen a nőt inkább tekinti a főnökének, mint egyenrangú partnernek. Én így biztos nem tudnék élni.

2021. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Semleges számomra. Én tömegközlekedek mindenhova. Nem is szeretnék jogsit szerezni. Ha viszont ő meg elvárja, hogy a férfinak is legyen jogsija, na az már nekem nagyon taszító.


27/f

2021. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, nálam másmilyen módon tudja elnyerni a tetszésemet egy lány.
2021. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Ohh, ez is egy PIROS topik. Mindenki, aki hasznos választ írt, szépen bepirosodott.
2021. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha az egyik válaszoló azt írja hogy alapelvárás hogy a nő vezessen, ha lehet akkor még teherautót is, különben nem ér a szemében semmit, a másik meg azt hogy elrettenti, mert egy jogsival rendelkező nő annyira félelmetes és főnökösködő hogy ahhoz fel kell nőni, akkor ne csodálkozzunk már a pirosakon 😂 Ilyen hímsoviniszta dumát normális ember lepontoz attól függetlenül is hogy férfi vagy nő.
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
08:52: Ez a GYK, itt érdem, ha lepontoznak, mert azt jelenti, igazad van, és sikerült kognitív disszonanciát generálnod.
2021. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekel. Én tudok, más mellé úgyse szeretek ülni.
2021. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, amikor beírtam, hogy piros topik, akkor mindenki 0%on állt.

Most meg csak én, aki észrevett, hogy más mekkora pondró módon trollkodik a lepontozásokkal :)


Hát jó! :)

2021. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Nőként nem értem, hogy egy ilyen kérdés hogy tud egy lány fejében megfogalmazódni. Ez egy teljesen hétköznapi dolog. Rengeteg nő vezet, úgyhogy kislány, nem vagy egyedi ezzel.
2021. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!