Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek imponál, ha egy...

Fiúk, nektek imponál, ha egy lány tud vezetni? Vagy nem érint meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem zavar, simán jó csak ne érezze magát Schumachernek.

Mivel úgy írtad hogy "tud" ezért nem zavar.

2021. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

En leirom a szemelyes velemenyemet:

No vagyok es igenis fontosnak tartom hogy a páromnak legyen jogsija (esetlegesen kocsija), ugyanigy van O is. Miert? Mert tomegkozlekedessel nem jutsz el mindenhova ha beut a sz.r. Ez az egy oka van.

A "nem vezetek mert van tomegkozlekedes" szerintem egyedul BP-en ervenyes ahol 5 percenkent jar minden, bar nekem ott is fura, ha valakinek mondjuk a rokonat kene vinni orvoshoz pl, akkor elmennek metrozni?

Lenyeg a lenyeg szerintem a mai vilagban elengedhetetlen a jogsi, ha nem is hasznalod, nagyon jo dolog ha van, barmikor adodhat olyan eset hogy történik valami es szukseged van ra. Nekem pl pont jogsi utan volt olyan, hogy anyukamat vinni kellett a korhazba, massal nem tudtunk volna menni csak kocsival mivel anyukam nem nagyon tud menni.

2021. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé semleges kategória.

Mondjuk hasznos dolog tudna lenni de úgy általánosságban ez az ő döntése aztán attól hogy tud vezetni vagy épp nem nem fogok másképp nézni rá.

Ami mondjuk meglepett egy hölgy ismerősömnél, hogy elég nagy autób.zi aztán ehhez képest ha pasi is van a környéken akkor már adja is át neki a volánt.

2021. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Semmi különös abban, ha egy nő vezet, a mai autókat egy 3 éves gyerek is el tudná vezetni.

Az viszont nagyon nem érint meg, ha erre veri magát, meg hímsovinisztázik, meg tele van kisebbrendűségi komplexussal, férfigyűlölettel.

2021. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
én nő vagyok, de nem értem a kérdés megfogalmazódását... ne akarj egy jogsival pasizni, ez kicsit olyan, mintha azt mondanád, hogy tudsz angolul tíz mondatot, most dicsérjünk meg?
2021. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

ma 12:58

Azért ezzel nem értek egyet, volt egy haverom(nem volt jogsija) aki kb. csillogó szemekkel mesélte, hogy viszi a csaja kirándulni autóval. :)

2021. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
ha kamiont, vagy buszt, vagy metrót, akkor igen, ha autót, az már nem, hisz mindennapos.
2021. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!