Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is hamarosan...

Szerintetek is hamarosan elhízáshoz fog vezetni ha egy 20 éves lány ennyit eszik úgy hogy mellette heti 1x 1 órát sportol csak?

Figyelt kérdés

reggelire: kávé cukorral, egy szelet félbarna kenyér és 1 tojásból rántotta

uzsonna: 1 alma, 1 péksüti

ebéd: egy nagy adag kínai. Zöldséges hús rizs/ tészta körettel

aztán még egy cukros kávé

vacsorára megint főtt étel


2018. nov. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a leányzó jelenleg.
2018. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sok 20 éves lánynak kifejezetten jó az anyagcseréje/mennyire hízékony. Valószínűleg olyan 40 fölött már nem ehet majd ennyit, ha most bírja hízás nélkül.
2018. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 160cm és 56 kg
2018. nov. 15. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A menü maradhat, de a heti 1x1 óra sport nagyon kevés. Minden nap mozogj 30-45 percet, akkor minden OK! :)
2018. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem nem lett volna elég abban a korban... De ugye, ránézésre mit se tudom, hogy a kínai hogyan viszonyul a régi ételeimhez, illetve nem vagyunk egyforma kalóriaigényűek sem, mi emberek. A vacsora főleg ismeretlen tényező, ennyiből nem lehet megmondani.

Plusz nem mindenki tud hízni ennyi ételtől akkor sem, ha kevesebb is elég lenne neki.

Ha hízni fog, akkor csökkentse, de ezt így nem lehet megmondani.

2018. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, csatlakozom ahhoz, hogy mozogni is kéne rendesen, 1 óra semmi se. Nekem anno napi több óra gyaloglás volt, ami csak gyaloglás, de akkor is több, mint heti 1 óra intenzív mozgás...
2018. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!