Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok semmire sem...

Miért nem tudok semmire sem jutni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok haladni az életben. Nem tudok semmit sem felmutatni. Még az egyszerűbb dolgokban is kudarc jut mindig. Egy adott feladatot vagy problémát mindig több irányból közelítek meg és mégsem sikerül. Mindig azt kell elfogadnom hogy nem lehet. Gyerekkorom is így telt. Kudarcban nevelkedtem. Bár ott az volt a különbség hogy a szüleim soha semmiért sem tettek. Csak ültek a posványban. Én nem ezt teszem mégsem jutok előre. Szüleim már nincsenek. Családom sincs. Se rokonság se saját család és gyerek. Barátnőt sem tudtam soha még szerezni. Se élőben se online. Mindig az elutasítást kaptam ebben is. Már ott tartok hogy nem is akarok többé meg sem mozdulni semmiért mert mi a szarnak ha mindig a kudarc a jutalmam. Nem bírok elviselni több csalódást. Másnak azért sikerülgetnek dolgok az életében de nekem nem akar hiába teszek meg mindent amit csak tudok. Én miért nem tudok semmit elérni az erőfeszítéseim ellenére sem? Gyűlölöm már az egész életem.
2021. márc. 16. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Részletezd, mik azok a kudarcok, mert ez így megfoghatatlan. Egyelőre azt lehet sejteni, hogy nincs benned kitartás, és ami elsőre-másodikra nem sikerül, azt hagyod is. Ha nem írsz konkrétan a dolgaidról, csak erre gondolhatunk.
2021. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Olyan embert is ismerek, aki nem a saját képességeinek megfelelően próbálkozott, pl. párkapcsolatban ő egy félénk, ugyanakkor irigykedő személy, és egy bombanő eminens hallgatót kezdett ostromolni, hogy neki rosszabb nő nem felel meg. Ma is szűz, pedig 50 éves.
2021. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerül semmi. Üdv a klubban.
2021. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Negatív hiedelmek, amiket felvettél az eddigi életed alatt akadályoz.. negatív visszacsatolást eredményez. Ezért jutsz ugyanoda.


Hogy lehet ettől megszabadulni? Úgy, hogy megtanulsz nevetni azon, amin legszívesebben sírnál. Rázd le a negatív dolgokat, a sikertelen próbálkozásokat és csináld tovább a dolgod. Igen, ez nagyon nehéz, és valamikor könnyű elveszni ebben.


Persze, azt is érdemes szemügyre venni, hogy jól csinálod e. Pl lehet te kedvesen közelítesz meg egy lányt, amivel nincs is baj.. de lehet túl kedves vagy, alárendeltté-kiszolgáltatottá válsz vagy ami már zavaró. De az is lehet, hogy farokfotóval akarsz csajozni, ami meg egyenesen taszító és rossz megközelítés. Ez csak egy példa volt.


Sok ember van a világon, rengeteg élet, nincs 2 egyforma tapasztalat. Ezáltal nem mindenkihez passzolunk. Nagyobb az esélye, hogy rosszul választasz, minthogy jól.


Amit tehetsz, hogy próbálkozol tovább, amíg csak tudsz gondolkodni és menni. Lehet nem fog sikerülni, sajnos a pakliban ez is benne van. De ha te őszintén azt tudod mondani a végén, hogy minden tőled telhetőt megtettél az életedben, az hiszed vagy sem, megnyugvást fog adni.

2021. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel kell térképezni a kudarcaid pillanatait. Azt a percet, amikor rosszba fordul a próbálkozás. Én azt sejtem, hogy te feladod, mert nem hiszel benne, és te magad szabotálod a saját életed ügyeit.
2021. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!