Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már nem normális...

Találkoztatok már nem normális emberekkel ezen az oldalon? Konrét sztorik érdekelnének

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Pont h a retardáltakkal nem találkozom innen, írásban kiszűrik magukat, nekem csak jól kell kérdeznem/vinni a beszélgetést.

Akikkel viszont találkoztam az naaaagyon jóvolt, mindegyikkel megvolt ez a mikorleszmárujra meg jajdehamartelikazidő olyanjóegyütt.

2021. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2021. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Regebben (2014-15 korul) volt egy csavo akinek a talajtorna volt a fetise, foleg a kadban (viz alatt?) vegzett tornagyakorlatok pl kezenallas. Sok kerdes volt akkoriban ilyesmirol. Engem is megtalalt privatban, meg penzt is ajanlott hogy tartsak neki bemutatot😀

Namost en sok hulyesegbe belementem fiatalon, de ez volt az a pont mikor ugy ereztem hogy kosz nem, inkabb elni akarok😅

2021. márc. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Talajtorna kádban? 😅😅😅 hát ez kész. Lehet nemis gondolt arra hogy az már nem talaj torna főleg viz alatt😅😅
2021. márc. 18. 06:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Most is megy a tudományban a német töris fasság egy idióta által. Baromarcú f-sarc mindig provokál és senki nem tiltja.
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rakeresel arra hogy talajtorna kidobja a kerdeseit😀

Ja gyerekvallalas kategoriaban van egy masik idiota, az most par honapja irkal ki, olyanokat hogy 20 eves gyereket magara hagyni egy hetvegere gyermekbantalmazas, meg hogy teljesen normalis ha egy gyerek azt mondja a szuleinek hogy dogoljenek meg es hogy ezt el kell fogadni mert egy 14-15eves meg nem tudja megkulonboztetni a jot a rossztol.

Nemhiaba mondom hogy a gyakori, a tiktok es a tinder Isten allatkertje😀

2021. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg van valami Balazska aki 30 evesen szuz es mindig a noket okolja de vele nem vagyok annyira kepben
2021. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát az olyannak se való gyerek aki igy gondolkodik :D tinderen is láttam már elég idióta lányt, tiktok az meg sose jött be, nem szeretek tátogni. Van egy ismerősöm (nem innen ismerem) aki 39 éves és sose volt nővel, meg amiket művel... igy nem nagyon lepődök meg már semmin😅
2021. márc. 18. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!