Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkos gondolataim vannak...

Öngyilkos gondolataim vannak egy személy miatt. Hogyan törölhető ki az agyamból?

Figyelt kérdés
Szerintem beteg vagyok. Kb 2 éve megcsalt az akkori párom egy nővel, a nő azóta a rögeszmémmé vált. Állandóan eszembe jut a neve és a nő maga. Borzasztóan irigy és féltékeny vagyok. Mindenhol fel ismerem az autóját de személyesen ritkán látom. Munkahelyet váltottam, hogy ne dolgozzak vele egy városban, de így sem szűnik. Folyton a gondolataimban van, agyalok rajta vajon megbünteti-e az Isten a tetteiért. Nem az én exem volt az egyetlen neki, hosszú évek óta van kapcsolatban a csaj és a barátja mit sem tud ezekről. Nem tudom miért nem szabadulok tőle, úgy érzem soha nem fogok szabadulni. Beleégett az agyamba pedig a megcsalás már rég nem is érdekel. Maga a nő váltja ki belőlem ezeket, és úgy érzem csak az öngyilkosság szünteti meg. Egyébként szerintem hajlamos vagyok rá, apám és nagyapám is így szabadult meg a problémától

2021. márc. 18. 08:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyébként kinyírom neked:D
2021. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erről az esetről "A lány a vonaton"jutott eszembe, aki mindig elvonatozott egy bizonyos pár háza előtt. Persze az eseted teljesen más, de valami miatt ez a film jutott eszembe.


Én is más városba akarok költözni, jó messzire egy család elől. :D

2021. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!