Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állítottak meg már titeket...

Állítottak meg már titeket este 8 után? Valakit esetleg büntettek is már meg?

Figyelt kérdés

Ma kicsit megcsúsztam 8:20-ra értem haza. Nem állítottak meg szerencsére, de elgondolkodtam vajon mi történne ilyenkor ha megállítanának. Persze helyzet meg rendőr függő is a dolog, de ilyen esetben pl. mennyi büntetésre lehet számítani?

Haza kísérnek a rendőrök? Ha nem oda vagyok bejelentve ahol igazából lakok akkor mi van?

Vagy többnyire rendesek és egy ejnye bejnyével elengednek?

Mondjuk hallottam olyanról is hogy valakit a háza előtt az utcán megbüntetett a rendőr...

Kinek milyen tapasztalata van?



2021. márc. 18. 20:48
1 2
 11/14 Gugu Gabor ***** válasza:
munka miatt elég sokszor autozok este (van papirom) egyetlen egyszer állítottak meg mivel volt papir akkor sem volt semmi.
2021. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az autó magánterület.

Engem nem,láttam már elsuhanni,de nem szívtam bele a szivarkába,ezért nem virított.

Illetve van egy sztorim a hazaéréssel késő éjszaka...ha valakit érdekel megosztom.

2021. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: megosztod? :D
2021. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 fmmarci válasza:

"Vagy többnyire rendesek és egy ejnye bejnyével elengednek?"

Egyszer állítottak meg és igen, ennyivel megúsztam, 21 óra körül. Hogy miért úsztam meg? Nem kamuztam, nem hőzöngtem, nem magyarázkodtam. Ez sokat jelent ám a rendőröknek.


(amúgy kint voltam a telken tavaszi kerti munkát végezni és lekéstem a 19:30-as buszt, csak a 20:30ast tudtam elérni)


Még új vagyok itt, ezért most írtam csak.

ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!