Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon lehet jelenteni...

Anotalkon lehet jelenteni valakit?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy begyógyszerezte és megerőszakolta a húgát. Lehet, hogy blöfföl, de nem vagyok biztos benne. Ilyenkor mit lehetne tenni?

2021. márc. 21. 05:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

10-es látszik hogy hülyének nézel.


Ha egy picit úgy olvasod akkor egyértelmű hogy az anotalk szervere tárolja az ip címet amikor valaki csatlakozik.


IT terület egyik ágán tanulok amihez kapcsolódik marketing is.



Ugyanis ahhoz hogy valakinek magánszervere legyen ahhoz bőven kell több minden. Első körben pénz és szerver ismeretek.

2021. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
És szerinted az anotalk ezzel fog foglalkozni? Mikor 12.47 perckor 1000 ember ír 100 embernek
2021. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk egy valamit nem tudsz az ip címekről meg a routerről :) nyálazd még át azt a tankönyvet szerintem
2021. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam nem az IT biztonság területen vagyok, de olvastam az ÁSZF-jükbe, hogy adatokat tárolnak, ergo ha jelentik a rendőrségen, akkor kutya kötelességük azokat a beszélgetéseknek az IP címeit átadniuk a rendőrségnek, amikor ebben az időben chateltek, és az a rendőrség IT-s szakembereinek a feladata, hogy a leadott print screen-elt beszélgetés alapján kitalálják melyik ip cím, ha a másik chat partner ügyesen kérdezgette, és adott érdemleges választ.


Amúgy szerintem, de ez csak az én véleményem kereső motorok alapján betáplált szavaknál ahol indokolt ott a szerver tárol szerintem chat-et is.


Nem chatelnek 1000-en az anotalkon egy időben, a szerver kapacitásától is függ milyen. Régen is a régi anotalkon is jelezte hogy mennyi nő és mennyi férfi chatel, és nem közelítette meg a 300-at se.


De tudom, hogy van statikus és dinamikus, szóval én se vagyok hülye, és azt is tudom mi a különbség a kettő között. Sejtem mire gondoltál.

2021. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
13-as te melyik területen dolgozol?
2021. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

* Javítom, a régi anotalk a brown anotalk jelezte régen, hogy mennyien chatelnek,azt is hogy mennyi nő és mennyi férfi. De nem ez a lényeg, szóval értelmetlen vitákat generáltok, én csak próbáltam segíteni a kérdezőnek, és ti elkezdtétek a gyk-s unalmas kötözködős bántó stílust, ami őszintén unalmas. Én be is fejezném, mivel nem a tárgyhoz tartozik amit generáltok.


A kérdezőnek:

Az anotalk oldal színvonala azóta neccesebb szerintem kevesebben chatelnek tippem szerint azóta, bár most a járvány miatt lehet többen, és az is lehet, hogy egy hülye paraszt így vezette le a feszültségét, hogy mit sem sejtő embereket ijeszteget, és hoz kellemetlen helyzetbe a kitalált hazugságaival, de mivel írtad, hogy nem tudtad eldönteni, hogy csak hazudik vagy tényleg, ezért ha elfogadsz egy jó tanácsot kérdező, ha van képernyőképed a chatelésről akkor írj az anotalknak, vagy ha adott olyan információkat amikkel tudnak mit kezdeni. Bár a hírek amit olvastam az anotalkról amit gyermekvédő szakemberek írtak, nem túl biztató, és az évekkel ezelőtti reakciójuk sem, magyarán nem jeleztek semmit, de azért te tedd meg, hogy ha valaki tényleg bajban van, akkor jelezd az oldalnak, vagy válaszolnak vagy nem, de te jelezted és ez a lényeg.

2021. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi számít bűncselekménynek?
márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!