Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyre többször jut eszembe, hogy akár öngyilkos is lehetnék is igazából egyetlen egy dolog sem jut eszembe, hogy miért lenne érdemes tovább élni az életem. Alapvetően nem szeretnék meghalni, de semmit sem szeretek az életemben és egyáltalán nem látom semmi értelmét.
2020. dec. 21. 23:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy nincs egy srác vagy egy lány, aki szeret?
2020. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert olyan szépen írsz, hiba nélkül, ez elég ritkaság. Kérlek inkább maradj életben, lehet hogy pl ha máshová költözöl több örömöd lesz, néha a környezetváltozás is jó.
2020. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Kedvenc kajád biztos van. Holnap egyél azt és máris látod értelmét az életnek. :) Meg tudod, ha már nagyon lent vagy, akkor onnan már csak felfelé vezethet az út!
2020. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Tipikus depresszió. Ez ellen van gyógymód.
2020. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1# Nincsen senkim, akire számíthatnék.

2# A környezetváltozás lehet jót tenne, de nincsen rá lehetőségem.

3# Számomra az ilyesmi már sajnos nem okoz örömet.

4# Depressziós vagyok. A pszichiáter elküldött, hogy szerinte nekem nincsen rá szükségem. Pszichológushoz járok már egy ideje, de egyáltalán nem érzem, hogy bármiben is segítene. Ellenben iszonyatosan drága és kis híján minden pénzem elmegy rá. Úgy érzem, ha normális életem lenne az önmagában is segítene vagy akár eleve nem is tartanék itt.

2020. dec. 22. 00:25
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a probléma oka? Azért, ez úgy nem jön a semmiből.
2020. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, de mi a konkrét problémád ?
2020. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan keress másik pszichológust. Volt egy nálunk gimiben aki mindenkinek segített, már a puszta lénye jó hatással volt ránk, előadásokat is tartott. Ellenben meséltek olyanokról akik senkinek nem tudtak segíteni. Ha már drága, keress olyat aki neked megfelel.
2020. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Vagy: mi kellene a normális élethez? Munka, párkapcsolat, család, barátok, lakóhely, hobbi, életmód?
2020. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél mert az ciki.
2020. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!