Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenre alkalmatlan vagyok....

Mindenre alkalmatlan vagyok. Van így értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Az, hogy valaha dolgozni kezdek valahol, nem reális. Egész egyszerűen nem felelek meg annak a követelményszintnek, bármilyen munkáról is legyen szó (akár szakképesítést nem igénylőről), mindig akad nálam különb. Sosem én kellek sehol, pedig mindig odafigyelek, hogy a lehető legápoltabban, az alkalomhoz leginkább illő ruhában menjek el az interjúra és minden kérdésre a megfelelő válaszokat adjam, tartsam a szemkontaktust...

A szüleim ezt nem képesek elfogadni, mert szerintük nekem dolgoznom KELL. Megértem őket, mert nem vagyunk egy gazdag család, nem tudnának eltartani. Viszont bánt, hogy olyasmit erőltetnek, ami nem megy nekem, amihez kevés vagyok. Ők nem látnak annak (mert elfogultak, nem látják a valóságot). Igazi semmirekellő vagyok, borzalmas azzal a tudattal élnem, hogy kb. mindenki jobb nálam.


2021. márc. 29. 18:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És nincs, ami ezt megállítsa. Nem történik velem egy kib@szott jó dolog, valami előrelépés ebből a nyomorúságos helyzetből, érted, nincs egy kib@szott fény az alagút végén.
2021. márc. 31. 22:54
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy mindenre alkalmatlan, olyan ember nincs.

A dolgok sokszor fejben dőlnek el.

Én úgy mentem munkát keresni, hogy elképzeltem, hogy csakis engem vesznek fel, mosolyogtam, kedves voltam, bátor és határozott, fel is vettek.

Hidd, el sok múlik a hozzáállásodon. Pszichológus kellene neked, mert látom, hogy már azon a ponton vagy, ahonnan egyedül nehéz kijönni.

2021. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hidd el, én is úgy mentem munkát keresni, ahogy te. Sosem engem vesznek fel, mindig akad nálam különb.

Járok pszichológushoz, pszichiáterhez, szedek gyógyszert. Higgy nekem, mindent megteszek, hogy javuljon a helyzet, de semmi eredménye.

2021. ápr. 1. 14:52
 24/25 A kérdező kommentje:
(Most mindjárt el leszek könyvelve energiavámpírnak, mérgező embernek, áldozatkomplexusosnak... De mégis mi a f@szt csináljak? Az ismerőseimet nem traktálhatom ezzel. És minden pillanatban meghasad a szívem, hogy ennyire értéktelen vagyok, és mindenki más jobb nálam...)
2021. ápr. 1. 15:00
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged és milyen munkát keresel?
2021. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!