Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy úgy...

Az hogy lehet, hogy úgy mennek beoltatni amgukat az emberek, hogy azt sem tudják melyiket kapják??

Figyelt kérdés

Ez hogy lehet? Az utcában egy ismerős bácsi mindig megy a vonathoz, egyik napa kertben dolgoztunk, amikor épp elment mellettünk, megkérdeztük hogy van, stb stb, mondta szombaton megy oltásra. Anya kérdezi: Naa. és melyiket kérted? mondja: jaa, még nem tudni melyiket kapom.


wtf?? nagyapám is, nagymamám is, anyám is és apám is mind kiválasztották maguktól, hogy melyiket kérik. Alapból úgy hívták fel őket, hogy melyiket parancsolják. nagyapa a kínait kérte, a többiek mind szputnikot.

Komolyan hogy lehet ilyen felelőtlen? Nem is értem. amikor megkérdezték, hogy melyiket akarja, akkor mit mondott? Azt, hogy mindegy? Nem csak ő az egyedüli. csomóan ezt mondták. anyámnak csak 3 barátnőjéről tudok, aki aggódva beszélt vele, hogy jajj nem tudja melyiket fogja kapni és mennyire aggódik. Azon anyám is kiakadt, mondta utána nekem, hogy "ennyi idiótát" :D Ja és még az is opció, hogy nem oltatod be magad, szóval ha ennyire aggódik miért nem mondta, amikor felhívták, hogy nem kéri?


2021. ápr. 2. 03:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
#7: Nálunk a háziorvos intézi, akkor így passzolom. Egyébként ÁNTSZ már nagyon régóta nincs.
2021. ápr. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk eleve nem, nem kérdezik meg telefonba, melyiket akarod. Maximum közlik, hogy X vakcina van, lehet jönni oltásra. Egy idősebb ember, aki még abban nőtt fel, hogy a doktor úrnak mindig igaza van, nem fog nekiállni telefonon kekeckedni, hogy de nekem Y kell, miért nem választhatok, megy és kész.

Anyósomnak se volt róla fogalma, mit kap, én tudtam helyette is.


Hogy nálatok megkérdezték, mi kell, az tök jó, de nem ez az átlag. Általában van egy fajta, kell vagy nem, ennyi.

2021. ápr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Vannak az okos emberek akik a világot irányítják és vagyunk mi.
2021. ápr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: hát ha úgy érzed túl buta vagy, akkor így jártál. Szerintem a több diplomás orvos, aki már 30 éves tapasztalattal rendelkedik sokkal jobban tudja, mint marika néni a szomszédból. És nekik nem hisznek.
2021. ápr. 2. 04:18
 15/20 A kérdező kommentje:
12: a doktor úrnak kötelessége dönteni, sőt kizárólag Ő dönthet! De itt ebben a helyzetben ha már van választási elhetőség akkor vélaszthatunk bármit.
2021. ápr. 2. 04:19
 16/20 A kérdező kommentje:
9: nem volt. Más betegségek voltak. A covid eléggé új. Érdekes a falusi nagyszülők egész életüket végigélték boldogan egészségben, aztán hopp, rosszul lettek. egyszerre mindketten, tehát már ez is bizonyíték arra, hogy egymástól kapták el és milyen gyorsan terjed.
2021. ápr. 2. 04:20
 17/20 A kérdező kommentje:
10: pedig foglak gyilkoskám, sőt átkozni is foglak mindörökké. Honnan tudod, hogy nem te gyilkoltad meg a nagyszüleimet? Vagy te vagy a hozzád hasonlók. Hidd el én is lelépnék, de jobb úgy élni, hogy tudom, nem cselekedtem rosszat. Előbb kellett volna gondolkodni látod? Ebből megtanulod
2021. ápr. 2. 04:22
 18/20 anonim ***** válasza:
64%

Biztos hogy tőled én semmit sem fogok tanulni,miről beszélsz okoska?

Van diplomám,lehetnék én akárki (voltam is),kereshetnék nagyon jól (kerestem is),de engem a pénz nem boldogít,meg a sok stressz a betondzsungelben,így tanyasi lettem (önellátó vagyok),stresszmentesen és nyugalomban élek,semmi szükségem be menni közétek mert ami kell az itt van én gondolkodtam és ennyi.

2021. ápr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%
Erről a kipcsak főVezírt kéne megkérdezni, mire jó ez.
2021. ápr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

Amikor felhívják az oltásra regisztráltat, akkor megmondják neki, hogy milyen vakcina van, tehát tudja, hogy mit fog kapni, max. nem érdekli.


"Szerintem a több diplomás orvos, aki már 30 éves tapasztalattal rendelkedik sokkal jobban tudja, mint marika néni a szomszédból. És nekik nem hisznek."


Akkor próbáld ki azt, hogy amikor mész oltásra és aláiratják veled a felelősségvállalási nyilatkozatot, akkor írd hozzá, hogy az oltást beadó Dr XY ajánlotta ezt a vakcinát és vállalja a felelősséget, hogy minden rendben lesz! Ezt mindketten írjátok alá. Mert ugye ő jobban tudja, ő az orvos, ért hozzá. (Elárulom neked, hogy nem fogják beadni az oltást)

2021. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!