Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy, vagy boldogtalan...

Boldog vagy, vagy boldogtalan vagy inkább?

Figyelt kérdés

Kérlek írd hozzá, hogy hol (ország és ha Mo. akkor h kisváros vagy Budapest)

Illetve hogy miért vagy boldog, vagy miért boldogtalan, csak pár szóban.



2021. ápr. 2. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Összességében majdnem boldog. A családom és én is egészségesek vagyunk, szüleimmel is egyre több időt töltök, vannak barátaim, akikre bármikor számíthatok, bár mostanság kevés a közös program sajnos.

Az egyetem körül is rendben mennek a dolgok, bár nagyon fix baráti társaság még nem nagyon alakult ki sajnos. Sportomban is voltak sikerélmények, és jobban odafigyelek magamra. (De ezt mind lekopogom a biztonság kedvéért! Nem szeretnék kockáztatni..)

Viszont időbeosztási problémáim vannak és néha kicsit motiválatlan is vagyok.

Párkapcsolatom se volt még sosem, 2x lehetett volna valami, de a fiúk is meg én is kicsit elbaltáztuk a dolgot :) Neten nem megy az ismerkedés, szóval ez még várat magára egy kicsit.. de szerencsére sokkal közelebb vagyok a boldogsághoz, mint a boldogtalansághoz és remélem ez így is marad még, vagy csak jobb lesz.

2021. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le a boldogtalan válaszokat. A TAj számoson kívül mindegyiket hasznosnak értékeltem. (Mégha nem is írták le, hogy miért boldogtalanok)
2021. ápr. 3. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!