Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kifogást keressek,...

Milyen kifogást keressek, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Egy munkatársam (nő) tavaly óta azzal nyaggat, hogy vigyem motorozni. A bakonyba szeretne menni, ami jövet-menet 180km, ami nem is lenne gond, nagyon szivesen elvinném, csakhogy kicsit mázsa felett van...Vittem már hasonló súlyu utast túrára, de nem élveztem, számomra csak tortúra volt, és azt vártam, hogy érjünk már haza. Tavaly müszaki gondokra és az időjárásra fogtam, hogy nem tudunk menni, de idén megint kezdi. Azt azért mégsem mondhatom, hogy dobj le 40kilót és mehetünk.

2021. ápr. 2. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd elvinni, mert csak egyedül szeretsz motorozni.
2021. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Korábban már válaszoltam...

De amúgy nem akarom elhinni,hogy nem jut ilyenkor az eszébe valakinek a következő :

50 cc nem bír el 5000 kilót,nem tankokat hajtó motor.

Egy személyt és saját magát(szintén van egy mázsa,nemde?) viszi 60km/órával,5 lóerő már kevés 2 emberhez+a motor saját súlyához.

2021. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!