Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kevesbe elitista?

Hogyan legyek kevesbe elitista?

Figyelt kérdés

Egesz eletemben a legjobbat akartam mindenbol.

Most orvosira jarok, mert annak van a legnagyobb presztizse, de iszonyuan szenvedek rajta, bukdacsolok.

Baratnom sincs mert nem eleg jo barki nekem minimum egy karriersita, modell szépségű csak engem szereto lany kell.

Ha ott hagynám az egyetemet ugy ereznem sokan vannak akik sokkal jobbak nalam (elvegeztek) es inkabb kihuzom igy kettesekkel.

Egyebkent nem vagyok gazdag es a szuleim is nagyon normalisak, öltözködés etc teren se vagyok sznob csak teljesitmenyben es az engem körülvevő emberekben.

Pl ha talalkozom valakivel es szimpi csokken az erteke a szememben ha valami uncsi munkat (nem az a baj ha ketkezi hanem irodai konnyen helyettesitheto) vegez.



Nem kell hate azt adok magamnak:)

23/F


2021. ápr. 3. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Te csak ezért mentél orvosira? :(
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az orvos szakmának van nagy presztizse.

Konkretan mindennek lehet nagy, amiben valaki valami nagyot tud alkotni. Tehát, ha te formatervező lennél, akkor a maximalizmusodnak köszönhetően lehetne óriási sikered, amikor kijön a BMW új trendi autója.


Találd meg azt, ami erdekel és törekedj a maximumra. Azzal sokkal jobban jársz, mint egy kettes orvosival. Na meg a leendő betegeid is jobban járnának...


Azzal ne törődj ki mit mond, ha abbahagyod. Majd bebizonyítod a masik szakkal, hogy nem a gógyiddal volt gond.

2021. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mióta az orvosi a legnagyobb presztizsű szak? Kiemelkedő, ez tény, de azért van jópár másik ami felveszi vele a versenyt vagy akár le is körözi. Egyébként ezzel a hozzáállással nagyon szomorú életed lesz.
2021. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen koszi hogy mondod hohy szomoru eletem lesz nagyon sokat segit, mar az van.

Dr-t akartam, ugyvednek lenni tucat dolog es kb minden mindig jol ment természettudományos tárgyakból, az emberi test erdekelt. Amugy meglepodnetek hanyan vannak igy a szaktarsaim kozott. Ezzel majd sose kell aggodjak hogy van e allasom meg tenyleg szukseg van ra nem egy luxus kapitalista hulyeseg mint a BMW. Itt eletekrol van szo aminek sulya van

2021. ápr. 3. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


Jah, pont ezért hívják hivatásnak, amit nem fogsz tudni csinálni, ilyen hülye életfelfogással. De majd rájössz ha felnősz szellemileg.

2021. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majd meggondolod magad, ha 10 évnyi tanulás és szopás után kapsz párszáz ezer forintos fizetést. Jó buli. :D
2021. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most a fizu emelessel jol fogok majd keresni es amugy is magan praxis
2021. ápr. 3. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hajrá!
2021. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


A magán praxis nem így megy ám, hogy te csak úgy elvégzed az orvosit és máris mehetsz. Szóval ez egy kamu kérdés, mert ennyire sötét ember nem jár az orvosira szerencsére.

2021. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amilyen csajt leírtál, az mindenki mást 'szeretni' fog, csak téged nem :D

Ha jól.kereső doki.is leszel, akkor is max kihasználja ezt, ne legyél már naiv...

2021. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!