Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, felkeressem vagy sem?

Nők, felkeressem vagy sem?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy 18-20 éves csajjal 1 évig kb csak neten. Aztán kicsit összevesztünk és nem igazán kér a társaságomból. Nem nagy veszekedés volt, csak elege lett szerintem. Igazából megmondta a magáét, elmondta hogy bánja hogy megismert,meg ilyesmiket.

Ez azért furcsa mert soha nem volt agresszív se bántó velem.

Nem nyomultam rá mielőtt ezt mondanátok, haverok voltunk.

19f


2021. ápr. 7. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Lehet h talált maganak valakit es így akart lerázni, én a te helyedben ezt amit írtál (nyilvan átfogalmazva) megírnám neki, vahy esetleg hívd fel...
2021. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Keressed
2021. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme lenne, mivel azt írod, hogy nem kér a társaságodból, elege lett és azt mondta, hogy bánja, hogy megismert. Ez nem éppen arra utal, hogy kíváncsi lenne rád és szeretne újra beszélni. Az utolsót lehet, hogy csak a vita hevében mondta, de a többi is épp elég indok, hogy inkább hagyd.
2021. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csendesen fortyogónak tűnik, szerintem sokszor nem szólt amikor nem értett egyet, vagy megbántottad. Most viszont akkorát ütköztetek, hogy minden kizúdult.

Hagyd békén, legyen önérzeted és önkontrollod. Ha valaki kifejezte, hogy nem kér többet belőled és te keresed mégis, az minimum taplóság. Ha ismétlődik, akkor zaklatás.

Nem a legtutibb recept a szerelemhez.

2021. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg egyszer el akarod magad kuldetni a csaba, akkor irj ra.
2021. ápr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!