Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felkeressem, vagy ne?

Felkeressem, vagy ne?

Figyelt kérdés
Közel egy éve egy munkatárs, akivel jóba voltam, meg azért sokat beszéltünk, valamint azért szemrevaló is volt (N) kilépett, és én nekem még alkalmam se volt tőle elköszönni ugyanis ellentétes műszak volt már a vége felé, szerintetek felkeressem ennyi idő után még, hogy mi a helyzet vele, vagy hagyjam végleg? Azóta is bánt, hogy elköszönni se tudtam tőle, meg hát nem is beszéltünk azóta, csak nem tudom jó döntés e vagy tolakodás e felkeresni facen.

2021. jan. 24. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Annyit írhatsz hogy hogy van.Abban nincs semmi rossz.Nem egy ismeretlen valaki vagy aki ismerkedne vagy ilyesmi.
2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A távozása miatt már szerintem hülyeség.

Ha rá akarsz nyomulni és nincs senkije, akkor persze nyugodtan

2021. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed, nem hagy nyugodni kesobb sem. Finoman tegyel valami lepest, igy keteselyes lesz. Rossz esetben lezarod.
2021. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!