Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felkeressem vagy inkább ne?

Felkeressem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Egy barátom eléggé megbántott, én sem a legmrgfelelőbben reagáltam sajnos, nem akar velem békülni azt mondta csak akkor áll szóba velem ha én kezdeményezek. Legalább is egyik barátja ezt adta nrkem át. Nem a saját fülemmel hallottam. Nekem hiányzik és tudom hogy ha én nem nyitnék felé soha nem lenne semmi változás. Viszont félek hogy ha felkeresem akkor nem fogom őt érdekelni és el fogja mondani az ismerőskörünkben hogy én megkerestem őt meg vissza akarok kuncsorogni hozzá pedig csak nem szeretnék eldobni egy hosszú barátságot csak úgy. Mit tegyek, hagyjam vagy ne?

2020. júl. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idő telt el? Ha nem olyan sok, akkor én keresném a helyedben
2020. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 év
2020. júl. 20. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Uh, az elég hosszú idő. Azért megpróbálhatod. Szimplán kérdezd meg egy üziben, hogy hogy van. Csak reagál valamit, ha nem, akkor nem igazán érdekled mßr ennyi idő távlatából. Vagy személyesen akartad felkeresni? Tudsz róla mostanság valamit, vagy csak régi infóid vannak?
2020. júl. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!