Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen az, ha valaki pszichol...

Szégyen az, ha valaki pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 12. 06:07
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Nem az, szerintem az emberek többségének kéne is mennie, ha nem is folyamatosan, de az élete egy pontján biztosan, mert mindenkinek lesz előbb-utóbb olyan nehézség az életében, amin jó, ha egy hozzáértő, megértő ember átsegíti.

Akik hangoztatják, hogy csak idióták mennek pszichológushoz, na szerintem amúgy meg pont azoknak lenne rá a legnagyobb szükségük :D Vagyis én még nem találkoztam olyan emberrel, aki ilyeneket hangoztatna és ne lenne szüksége terápiára :D

2021. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Bizonyos munkakörökben az állásod elvesztésével jár, ha kiderül, hogy pszichológushoz jársz. Rendőr ismerősöm mondta, hogy náluk ha valakiről kiderül, hogy pszichológushoz kell mennie valami lelki gondja miatt, azt leszerelik, megszabadul tőlük a cég. Ez van. Ez Magyarország. Úgyhogy a rendőr magában őrlődik, mert nem akar munkanélküli lenni.


Máshol is simán felhasználhatják ellened, ha kiderül, hogy pszichológushoz jársz, vagy szorongásoldót (benzodiazepineket) szedsz. Ezek érzékeny személyes adatok, de ugye Magyarországon nincs semmi következménye, ha ezekkel visszaélnek. A minimum az, hogy pletykálni fognak rólad, kitalálnak hajmeresztő dolgokat, hogy milyen agybajod van. Karriered építésében ellehetetleníthetnek, szekálhatnak miatta, de leginkább a hátad mögött.

Amúgy nem lenne szégyen pszichológishoz járni, de ilyenek miatt érdemes titkolni.

2021. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ezért veri meg lövi agyon a rendőr a családját, mert nem tudja feldolgozni a problémáit. Nem csak a rendőt persze. Hanem bárki, aki másokat bántalmaz.
2021. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen pszichológushoz járni.
2021. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen.

Mégis miért lenne az?

2021. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát én 10 évesen azt gondoltam, de szerintem tök hülye voltam:D
2021. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ezt pszichológussal kellene megbeszélned!

2021. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!