Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közterületen szoktatok maszkot...

Közterületen szoktatok maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Vagy ti is csak akkor veszitek fel, mint én, ha jön a zsernyák, hogy ne kapj büntit?
2021. ápr. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
52%

#20

Akkor nézz utána a jogszabályoknak, nem kötelező a szájkosár. Emberek számára gyártott maszkot kell(ene) hordani.

2021. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Mivel kötelező és nem döglök bele, hogy rajtam van, így igen, felveszem.
2021. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
#21 A jelenleg sokak által használt használt orvosi/sebészeti maszkokat kiknek gyártják? Egereknek?
2021. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
88%

#23

Hogy érted? Embereknek. Miért gyártanák egereknek? Ez honnan jön? Nem teljesen értelek. :D

2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

#24 félreértettem a válaszod, visszaszívom :D

Nem olvastam el a 20-ast.

2021. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy a rondapofájú bányarémek örülnek neki, hogy nem kell az ocsmány fejüket mutogatni. Én viszont kifejezetten helyes és jóképű vagyok, úgyhogy ha nem gond, nem rejtegetem az arcom. :D
2021. ápr. 14. 11:36
 27/59 anonim ***** válasza:
97%

#26

Kár, hogy a a primitív, tahó önteltséget nem lehet semmivel eltakarni, az leplezhetetlen!

2021. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
85%
Kihalt utcán nem, mert semmi értelme, jelentősége. Ha emberek közé megyek, akkor természetesen igen. Nem akarok veszélybe sodorni mást, de kockáztatni sem.
2021. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
28%

Remélem azt ugye tudjátok, hogy az érzelmi manipuláció, hogy azt szajkózzák állandóan, hogy viseld a maszkot, oltasd be magad, mert ezzel másokat védesz..stb... Kérdem én.. ha én a másikat védem, az az egyén mit tesz saját maga egészségéért minden egyes nap? Ha semmit, akkor meg miről is beszélünk?


Hordjuk a maszkot, de arra meg egyesek lusták, hogy letegyék a cigit, ne igyanak alkoholt, ne zabáljanak minden szemetet, ne legyenek túlsúlyosak, ne éljenek káros szenvedélyekkel..stb.


Majd, ha a minden egyes embernek fontos lesz az egészsége, és tesz is minden nap és nem úgy, ahogy a propaganda most mondja, akkor majd elgondolkodom én is azon, hogy felhúzzam a maszkot.

2021. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
84%
Akik a szép arcocskájukat sajnálják rejtegetni: csak úgy közlöm, hogy szart sem ér a szép pofikád, ha a lelked csúnya. Az alma is lehet szép kívülről, pedig meg rothadt. Ti is ilyenek vagytok.
2021. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!