Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közterületen szoktatok maszkot...

Közterületen szoktatok maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Vagy ti is csak akkor veszitek fel, mint én, ha jön a zsernyák, hogy ne kapj büntit?
2021. ápr. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
36%
Elképesztő olvasni a kommenteket. Ismeretlenül támadjátok, hülyézitek egymást. Mi lenne ha elfogadnánk, hogy nem ugyanúgy gondolkozunk és a másik nem lesz automatikusan hülye mert eltér a véleménye az enyémtől?
2021. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
74%

És a jogszabályt, amit linkeltem, azt mi a fenének kell lepontozni? Azért ez már mindennek a legalja, hogy egy jogszabályt is képesek egyesek lepontozni, mikor teljesen egyértelműen le van benne írva minden és egyébként is egy hivatalos irat, a miniszter aláírásával. Nem az én szubjektív véleményem. Azért ez már nagy túlzás.

Gondolom aki nem hitte, hogy ilyen komolyan létezik és azt hitte, hogy neki lesz igaza, az bosszúból lepontoz.

2021. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
73%

#52

Engem is pontoztak már le jogszabály-részlet miatt, szerintem ne vedd magadra.

Lehet, hogy azt hiszik, te írtad a jogszabályt és a te hibád hogy kötelező a maszk. :DDD

2021. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
61%

:D Igazad van, 53-as, egyszerűen jobb ha nem is foglalkozok az ilyen hülyékkel. Valami nem stimmel a fejükben.

Direkt azért tettem oda a linket is, hogy aki azt hinné, hogy kitaláltam, ellenőrizhesse a valódiságát.

2021. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azt gondolják te írtad a jogszabályt, csak nem mindenki gondolja magát a hatalmon lévők bábjának, hogy úgy ugráljon ahogy fütyülnek. Azaz, hogy azért mert ez van leírva a jogszabályba, ez a helyes. Azt sem mondom h nem, mielőtt nekem estek.
2021. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

#55

Persze, de erről továbbra se az egyszeri gyk-user tehet, aki idéz belőle..

2021. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

#54

A Tízparancsolatban benne van az, hogy Ne lopj!, Ne hazudj, mások becsületében kárt ne tégy!

A politikusok állandóan lopnak, hazudnak, közpénzből gazdagodnak meg.

Rájuk a Tízparancsolat nem érvényes?


Jogszabály?! Hagyjuk már! Az is le van írva törvényben, hogy milyen büntetés jár azért, aki lop! A politikusok állandóan lopnak még se kerülne se börtönbe, se nem kapnak egyéb büntetést azért, mert az év 365 napjából az összesen meglopják a magyar embereket!


Itt az egyik legkorruptabb, legszemetebb a vezetőség.

2021. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Értem persze, de van akinek ez a hobbija, hogy lepontoz véleményt mert nem egyezik az övével. Nem igazán tudják a legtöbben értelmezni, hogy a válasz hasznosságára kérdez rá, nem arra, hogy egyetért e vele az ember. Ezért kell elengedni és nem foglalkozni azzal hány 100%os a válaszunk.
2021. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Igen, hordok folyamatosan.
2021. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!