Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közterületen szoktatok maszkot...

Közterületen szoktatok maszkot hordani?

Figyelt kérdés
Vagy ti is csak akkor veszitek fel, mint én, ha jön a zsernyák, hogy ne kapj büntit?
2021. ápr. 14. 10:24
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy azt mindenki elfelejti, hogy tünetmentes is lehet és így is fertőzhet! Higgye mindenki nyugodtan, hogy nem betegedett meg. Lehet már elkapta, csak nem tud róla. És tünetmentesen is fertőzhet! Ennyit a nagyképűségről, hogy el se kaptad, pedig nem hordasz maszkot.


Különben meg érdekes, más országokban be tudják tartani a szabályokat, mert szabály és kész. Valaki itt még akkor sem.

Többek között ezért sem tartunk ott ahol a normálisabb országok...

2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
29%
nem veszem fel csak ha zsarut látok
2021. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
34%

#31

Normális országokban, pl. svédeknél nincs szájkosár kötelezettség, és más normális országban nem ilyen meghunyászkodó birka a nép, hanem már több helyen kimentek tüntetni az intézkedések ellen.

2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
43%

Drága 33-as válaszoló. Tudod normálisabb országokban van normális egészségügy, vannak normális fizetések, normális pályaudvarok vannak, nem olyanok mint néhol itt, hogy szégyen az egész, normális országokban el tudnak végezni elegendő tesztet. Normális országokban nem akkor kezdenek enyhíteni amikor van egy csomó beteg. Normális országokban nem úgy költik a stadionokra a pénzt, hogy más, fontosabb dolgokra, például kórház felújítására meg rendes egészségügyre nem marad.


A normális emberek pedig nem akkor nyafognak, amikor maszkot kell hordani, hanem akkor, amikor ellopják a pénzt, szarnak arra, hogy az országnak mi a jó, szarnak rá, hogy tudósok nem értenek velük egyet, kit érdekel, hogy a tudósnak van doktorija és több évi meg évtizednyi kutatómunkája a témában, nyilván az semmit se ér.


És tudod a normális országokban az orvosok is megmaradnak, mert meg vannak fizetve, mert látják, hogy a kórházak igenis felszereltek, hogy nem omlik a vakolat egyes helyeken, hogy megbecsülik a munkájukat, hogy a semmiért dolgozzák ki a belüket.


De sajnos neked úgyis hiába beszélek, a te képességeidet sajnos ez meghaladja.

2021. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
29%

Én randa vagyok, mégsem hordok maszkot, mert van önbizalmam! :)

Engem nem fognak sem beoltani, sem szájkosarat húzni rám, úgysem vagyok beteg soha.

Egyébként meg nincsenek "normális" és "nem normális" országok, fejezzétek már be a magyargyűlöletet is!

2021. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
24%

#33

Idehaza sincs szájkosár kötelezettség, csak kutyáknál bizonyos körülmények között.

2021. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
44%

Igenis, vannak normálisak és nem normálisak. De azt hiszem, hogy ti itt már menthetetlenek vagytok. A magyargyűlölet meg egy hülyeség. Én nem a magyarokat gyűlölöm, ugyanis ez nem nemzetiségfüggő. Én a nem normális idiótákat gyűlölöm, akik azt hiszik, hogy mindent mindenkinél jobban tudnak, közben sötétek mint az éjszaka és önzők is.

Egyszerűen csak az a helyzet, hogy ebben az országban a nem normálisak vannak többségben a normálisakkal szemben.

2021. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
62%
Aki a 36-os válaszom lepontozta, az tudná linkelni vagy idézni azt a hatályos jogszabályt, miszerint ember állampolgároknak szájkosarat kellene hordaniuk? Köszönöm!
2021. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
15%

#38

Olyan tudatlan vagy, felvilágosítalak: már lassan egy éve a szájmaszkot szokás szájkosárnak nevezni.

2021. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
76%

#39

Értem, de attól, hogy valaki valamit másképp hív, attól még nem lesz kötelező. Érted, én hívhatom a személygépjárművet vasalónak (nálunk pl. ez létező szleng), attól még nem jelentem ki, hogy a vasalóhoz jogosítvány kell, mert nem kell.

2021. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!