Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik komolyan még mindig a covidot?

Figyelt kérdés

Homokba dugják a fejüket, hallani sem akarnak a vírussal, oltással kapcsolatos hírekről, elbagatellizálják az egészet, maszkot sem hajlandóak normálisan viselni.

Ezzel az oltásellenes és vírustagadó viselkedéssel csak rosszabb lesz a járványhelyzet.

Mikor fogják fel végre, hogy minél több a beoltott, annál hamarabb lehetünk túl a korlátozásokon? Miért ennyire buták az emberek? Vajon a lélegeztetőgépen majd rájönnek, mennyire buták voltak?



2021. ápr. 17. 10:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

Én komolyan veszem a vírust, mert létezik, de nem esem át a ló túloldalára. Nem rettegek és nem zárkóztam be a házba, ugyanúgy élem az életem, csak korlátozásokkal.


Egyébként ezt az oltott-oltatlan ellentétet is el kellene végre felejteni (bár jó, mert még egy plusz dolog ami megosztja az embereket és lehet egymásnak esni miatta), mert nekem is volt olyan ismerősöm, akit 2x beoltottak és mégis belehalt a vírusba.


Ráadásul most mondták, hogy évente ismételni kell az oltást, maximum ennyi védettséget ad.

2021. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez a fő bajom, hogy nagyon ugy fest, ismetelni kell majd az oltast evente.. Mert egye fene, most beoltatom magam, döfjek belem a merget, csak legyen mar vege ennek az őrületnek. Na de hogy evente ujra megkapjam... Na azt biztosan nem.
2021. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
89%
Meg mondjuk azért is, mert aki kicsit tájékozódik, az láthatta (akár még emlékezhet is rá), hogy pl. 2017. első 2 hónapjában többen haltak meg az influenzajárvány alatt, mint most több mint egy év alatt emiatt a vacak miatt. Aztán akkor mégsem voltak korlátozások, meg nem zártak le semmit és mindenki élhette normálisan az életét.
2021. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
KingKong, téged már pár topicban beégettek, hogy hazudozol. Mi lenne, ha abbahagynád?...
2021. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%

#14

Arra gondolsz, mikor nem hitték el, hogy 2x volt pozitív tesztem egy hónap eltéréssel?

Nagyon begyakorolhattam, mert mindenhol ezt írom :)


Nem égettek be, szimplán leírták magukat: ha egy vitában nem tudsz érvelni, csak hazugsággal vádolni a másikat, ott azért már gondok vannak.


Én szépen kifejtettem sokszor a dolgot, hogy tiszteletben tartom az oltást, de magamnak nem tartom indokoltnak, de valahogy mindíg megtalálnak az oltás fanatikusok, akik szerint mindenki meghal akit nem oltanak be. Ha meg kijelentem, hogy 2x voltam covidos, akkor hazudok. Esküszöm lassan kezdem cikinek érezni, hogy az ég világon semilyen betegségem sincs.

2021. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
#15 Olvastam pár agyament kommentedet, nem kell bemutatni. Az, hogy eddig nem szóltam bele, az nem azt jelenti, hogy nincs rólad véleményem. Az én véleményem pedig az, amit leírtam. Fogadd el, görgess tovább!
2021. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 everlight ***** válasza:
86%
Tavaly májusban kaptam el,nem volt kellemes 7 nap,de nem volt roszabb mint 1 csont törés.Több ismerősöm is túlesett rajta,a média fújja fel a gyógyszeripar kedvéért.
2021. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
92%

Szerintem sokan azért nem veszik komolyan, mert még nem estek át rajta vagy nem láttak súlyos példát a környezetükben (hozzáteszem, hogy szerencsére!!)

Az, hogy valaki nem akarja felvenni a vakcinát a szíve joga. Attól még ugyanúgy tud felelősségteljes lenni és tud figyelni magára és másokra.

Én szerettem volna felvenni, de sajnos a vírus hamarabb utolért.

Mindenki vigyázzon nagyon!!

Legyetek boldogok és egészségesek! ❤️

2021. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
25%

Nem tagadom a létezését, látom is hogy van akiknél súlyosabb lefolyású. De meg kellene látniuk az embereknek, hogy ez pszichológiai zsarolás, ami itt megy. Nagyon durva abba belegondolni, ami körülöttünk történik..


Azt nem tudom hogy tudjátok-e, hogy régen Egyiptomban a rabszolgákon alkalmazták azt a technikát, amit most a PCR teszttel csinálnak. Hogy az orron keresztül felnyúlnak és megkaparják az ottani hámréteget. Nem véletlenül kell így tesztelni, mert ott van a félelem, pánik érzésért felelős központ. A rabszolgákkal azért tették ezt, hogy féljenek és ne merjenek mást tenni, mint ami a parancs.


Simán a nyálból is vehetnének mintát. Hiszen nem azért használunk maszkot, hogy nyálon keresztül ne menjen át a fertőzés?


De még vannak egyéb dolgok is, amire érdemes lenne kitérni. Csak sajnos ezek süket fülre találnak úgyis.

2021. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
61%

#10 válaszolóval értek egyet. Nem az egészséges emberek fekszenek az intenzíven.


Egyáltalán azt se értem egészséges emberek minek oltanak, mégse bíznak annyira a saját immunrendszerükben?

2021. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!