Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme így az életnek?

Mi értelme így az életnek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, csóró, vidéki, magányos. Februárban vegeztem egyetemmel. Semmi munkat nem találok, mindenhonnan elküldenek, mert nincs tapasztalatom. Ha nem élnének a szüleim, már éhenhaltam volna. Fél éve nem buliztam, csak fekszek itthon és a legnagyobb kaland, ha eljutok boltba bevásárolni...

Nincs pénzem, se barátaim, se semmi.

Gimibe pedig nagy céljaim voltak, tele élettel, boldogsaggal, az volt életem csúcspontja. Azóta egyre roszabb, értelmetlen minden egyes nap, amikor felkelek, mivel "úgy se lesz jobb".

Este elalvas előtt gyakran depis gondolataim vannak, hogy mikor lesz mar ennek vége, miért születtem meg.

Minden nap gondolok az öngyilkosságra, fejbelövés a leghatásosabb, de arra sincs pénzem...van valaki, aki hasonlóan érez?



2021. ápr. 19. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a baj magyarországgal,én is hiába végeztem el tanfolyamot,mivel nincs benne tapasztalatom ezért nem kellek sehova
2021. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Közgazdasági diplomával szerintem bankhoz könnyen be lehet jutni.

Azt javaslom, pályázz meg budapesti állásokat, ha Debrecen környékén nem sikerül. Pesten jóval nagyobb a kínálat.

2021. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!