Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt, hogy az...

Miért gondolom azt, hogy az interneten csak férfiak vannak?

Figyelt kérdés

Engem mindig meglep , hogy politikai, közéleti témákban nők is kommentelnek vagy van véleményük, eddig azt gondoltam, hogy csak sminkes videót néznek meg női kvótát szeretnének mert jó dolog nemi alapon a pozitív diszkrimináció, Pottyondi Edina lett a kedvenc youtube videósom, azóta figyelem, hogy nőknek a kommentben is vannak vicces megjegyzései. Most döbbenek rá arra, hogy viccesek a nők is valamennyire és nem csak Pottyondi Edina az egyetlen vicces nő a politikai s közéleti térben. Visszagondolva amikor pl. Dancsó Péter nem 13 éveseknek csinált videókat ( gondolok itt a Vespa paródiára, a rasszizmus szívás videóra) tehát abból a "korszakból" valaki mondja, hogy nők is nézik ezt én fel nem tudtam volna fogni, pedig biztos nézték nők is.


Nem utálom a nőket, csak sosem alakult úgy az életem, hogy beszéljek velük, meg a műkörmös/pillás/fodrász időpont foglalás sosem érdekelt főleg nem a cuki dél-koreai srácok zenéi, valahogy egy posztkomcsi dolognak tartottam amiben az énekes határozza meg az ideológiát -pártelnök- a követők meg a néphadsereg. :D


Ti mikor jöttetek rá, hogy politikával is foglalkoznak a nem nyugdíjas korú nők/csajok?


2021. ápr. 20. 08:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Napi provokatív szar. Köszönjük! 👏
2021. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Beszéltél már életedben nővel?😂 Nem tudom elképzelni, hogy 15nél idősebb lehetsz.
2021. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Látszik, hogy proli körökben mozogsz, ahol a nők max. háztartásbeliek lehetnek, és tényleg az a fő szórakozásuk, hogy plázába járnak műszempillát tetetni. Értelmiségi körökben, művészek között, de még főiskolát végzettek köreiben sem ilyen buták és együgyűek a nők, hogy csak ezek a dolgok érdekeljék őket.
2021. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt gyakori kérdéseken több a nő felhasználó mint a férfi :D
2021. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13-as a háztartásbeli nem egyenlő a plázacicával ez is egy burok felfogás. Egy háztartásbeli ugyanolyan munkát végez mint bárki más aki dolgozik, csak egy háztartásbelinek több munkája van.
2021. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, sajnálom, hogy ezt gondoltam, nem provokálni akartam, tényleg csak kijött ez belőlem, nőkkel eddig nem beszéltem, tudom furcsa, de azt véltem valósnak amit láttam. Vidéki kisvárosban élek ahol kb. az egyetlen szórakozás az, hogy megjavítod az autód ezért célszerű nem megbízható autót venni, Nálunk van egy tesco meg egy kórház, én itt az utcában egy hozzám hasonló korú csajt nem láttam még soha, egy van, de Ő is csak rokonlátogatóba jön és furcsa volt, hogy köszönt, hogy " hello " én meg... csak néztem, iskolába jártak csajok csak úgy elkerültek mondjuk a srácok is mert én a tanárokkal beszéltem sokat meg az iskolapszichológussal dumáltam állandóan , akkor nagy LMP-s voltam, akkor még létezett politika nem csak " SorosKeresztényMigránsO1G". Itt is sokat voltam úgy 9 éve, én nem hiszem, hogy itt sok lenne a csaj, vagy ,de? Inkább a hölgyek, olyan 45+, nem baj, nem azért, de értitek.. én 23 vagyok nem a Dancsót beszéljük át.. jó nem a Dancsót most már sajna nem Őt hanem a fókuszcsoport vs. pesti tv témát.. vannak más dolgai egy 45+ éves hölgynek. :)


De lefogadom, tolvajkergetőket egy csaj sem nézett. én azt itt kijelentem. Ha a Robin biciklije kívül valaki tud onnét idézni és csaj megeszem a kalapom.

2021. ápr. 20. 11:23
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vagyok 45+ de nem is 20-as, de fogalmam sincs mi az a fókuszcsoport vs pesti tv téma.


Mint írtam engem egészen különböző dolgok érdekelnek, mint téged, de nem a műkörmös, plázacicás cuccok. 4-es vagyok.


Festettem már lakást is, cseréltem csapon szelepet és tudom, hogy kell levenni a sarut az aksiról kocsin. És tudom milyen részei vannak úgy nagyjából a biciklinek, és bizonyos alkatrészeket ki tudok már cserélni számítógépen is úgy, hogy egy hozzáértő mellettem van, és tudnám sorolni.

2021. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem úgy tűnik a kérdezőnek van valami mentális problémája.
2021. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha valaki idéz neked valamit abból amit írtál, akkor arra nem gondolsz, hogy jó barátja pl. a guglinak? Megeheted a kalapod nyugodtan, de hidd el nem vagyunk ostobák, se plázacica stílusú rózsaszín ruhás cicababák.


:D Érdekes elképzelésed vannak a nőkről de tényleg.


Szégyen ránk nézve. :D


Erről kb. az Én és a hercegem című filmsorozat első része jutott eszembe. A dán király elkényeztetett herceg fia, aki azt hitte, hogy Wisconsinban minden csaj a dombjait mutogatja, mivel a dán tv-ben ilyen reklám ment, ezért ő oda utazott a testőrével, csak hát az első ilyen bepróbálkozás után,ahol a pult mögött annál a lánynál próbálkozott be, aki a szülővárosában az utolsó el nem jegyzett lány, és egyetem mellett ott dolgozott, a lány le locsolta a sörcsappal, aki a későbbi barátnője, majd felesége lett.

2021. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#18 igen, bizony igen. Létezik olyan ember akinek nincs mentális problémája?
2021. ápr. 20. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!