Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, ti hol adnátok esélyt...

Lányok, ti hol adnátok esélyt ismerkedésre interneten? Visszafogottabb lányokra gondolok, vagy akiknek nehezebben megy?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz már hogy olyan lányok találnak meg akik csak alkalmit akarnak meg hitegetnek, szeretnék már találni valakit aki tényleg elfogad és szeret. Én nem vagyok az a fajta aki bulizni jár meg ilyesmi, ezért szerintem mindenképp olyan lányt kell keresnem aki lelkileg olyan mint én, akinek nehezebben megy, visszafogottabb akár.. De a társkeresőn sajnos mind ugyan olyanok, és már teljesen remény vesztett vagyok hogy nincsenek normálisabb lányok csak olyanok akik túl hamar küldik az intim képeket KB 10 perc fél óra után, az meg nem kapcsolat ha valakit a testéért kéne szeretni.

Tudom hogy nehéz neten is ismerkedni főleg ha féltékeny típus vagyok, de szerintem az hogy 100%ban hűséges vagyok és soha nem hazudok annak akit szeretek az máris pár tökre jó (és amúgy alap) tulajdonság bennem, mégsem megy..

Bármi tanács? Mindig önmagamat adom, ide most egy kérdést kiírni persze teljesen más de na.. nem próbálok más lenni, csakis magamat adom.. Tizen huszon éves lányoknál is próbálkoztam, mondjuk mai lányoknál az is baj hogy nekik nem felel meg ha valaki pár évvel fiatalabb, pedig volt már idősebb barátnőm is.


2020. márc. 24. 19:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%
Féltékeny típus vagy, ez már olyan, hogy aki utálja magát, az választ ilyen párt.
2020. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hát, ha van párom én félteni fogom és nem akarom elveszíteni, azért szar amikor a barátnőd más fiúk karjaiba szalad, nem? Szerintem érthető.
2020. márc. 24. 19:54
 3/44 anonim ***** válasza:
Engednéd, hogy a barátnőd olyan közösségekbe járjon, ahol garantáltan találkozik és beszél más srácokkal? Például színjátszóba vagy valamilyen sport közösségbe?
2020. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
43%
Ha szándékomban állna ismerkedni bárkivel, akkor tennék az ügy érdekében. Regisztrálnék társkeresőre, eljárnék emberek közé (ha az apokalipszisnek vége), keresném a férfiak társaságát. Mivel ezek közül egyiket sem teszem, ezért szerintem egyértelmű, hogy nem vagyok kíváncsi senki ismerkedési szándékára.
2020. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

3-as, csak a fiú barátokat nem szeretem, elég tapasztalatom volt belőle. Ha csak találkozik velük de nem spanol velük 0-24 akkor annyira nem zavar, bár ilyen esetben inkább a fiú "társaimban" nem bízok.

4-es én is voltam, hiába írok a sok bunkó **** nem ír vissza. Meg ilyen félmeztelen pózoló kislányok, az a fajta pedig nekem nem kell.

2020. márc. 24. 20:05
 6/44 anonim ***** válasza:
40%
Miért bunkó valaki, mert nem ír vissza? Nyilván nem érdekled, így ostobaság bármit is elvárni tőle.
2020. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Hát ez az, mert nem vagyok olyan gazdag kigyúrt állat ezért nem érdeklem őket :D Tapasztalat. Nem hagyhatnánk ezt a témát, látszik ugy sem érted amit mondok.
2020. márc. 24. 20:10
 8/44 anonim ***** válasza:
44%

Honnan tudod, hogy emiatt utasítanak el? Hiszen nem írtak semmit.

Másrészt ha ennyire megveted az ilyen lányokat, miért nekik írsz? Minden lányra ráírsz, vagy mi?

2020. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem írnak vissza,csak küldik a meztelen képet? Akkor megiscsak bejössz nekik.En biztos nem kezdenék egy féltékeny pasival,erről szokj le,neked is jobb lesz.
2020. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Azért mert folyton félre ismerem őket. Aki normálisan öltözik sajnos az is ilyen. Na mindegy ez a beszélgetés sehova nem tart. Következő.
2020. márc. 24. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!