Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt, hogy az...

Miért gondolom azt, hogy az interneten csak férfiak vannak?

Figyelt kérdés

Engem mindig meglep , hogy politikai, közéleti témákban nők is kommentelnek vagy van véleményük, eddig azt gondoltam, hogy csak sminkes videót néznek meg női kvótát szeretnének mert jó dolog nemi alapon a pozitív diszkrimináció, Pottyondi Edina lett a kedvenc youtube videósom, azóta figyelem, hogy nőknek a kommentben is vannak vicces megjegyzései. Most döbbenek rá arra, hogy viccesek a nők is valamennyire és nem csak Pottyondi Edina az egyetlen vicces nő a politikai s közéleti térben. Visszagondolva amikor pl. Dancsó Péter nem 13 éveseknek csinált videókat ( gondolok itt a Vespa paródiára, a rasszizmus szívás videóra) tehát abból a "korszakból" valaki mondja, hogy nők is nézik ezt én fel nem tudtam volna fogni, pedig biztos nézték nők is.


Nem utálom a nőket, csak sosem alakult úgy az életem, hogy beszéljek velük, meg a műkörmös/pillás/fodrász időpont foglalás sosem érdekelt főleg nem a cuki dél-koreai srácok zenéi, valahogy egy posztkomcsi dolognak tartottam amiben az énekes határozza meg az ideológiát -pártelnök- a követők meg a néphadsereg. :D


Ti mikor jöttetek rá, hogy politikával is foglalkoznak a nem nyugdíjas korú nők/csajok?


2021. ápr. 20. 08:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
#20 igen létezik, te nem tartozol közéjük. Ez látszik már csak ebből a kérdésedből is :)
2021. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Ne törődj kérdező a provokáló emberekkel. Nekem is nagy meglepetés volt, hogy a nők is tudnak viccesek lenni, tudnak alkotni, stb.

Nehezen viselik el, ha valakinek ilyen a látásmódja róluk, ezért kezdenek el beszólni, mert érzelmileg nagyon instabilak és gyengék.

Szoval, ironikusan, pont ezeknek a válaszolóknak vannak lelki gondjaik.

2021. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#22 és ez mi ha nem provokáció? :)

Ha nem annak szántad volna, privátban írtad volna meg a kérdezőnek.

Tipikus taktika, hogy "én XY-nak mondok valamit másokról, de persze csak úgy, hogy a célközönség is hallja a róluk alkotott negatív véleményem".

2021. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Én csak meglepődtem hogy ilyen van hogy a férfi azt gondolja minden nőről, hogy plázacica.

Furcsának találom, mert nyilván a nő családtagjairól nem gondolja ezt, de amúgy én nem írtam provokatív választ.


22-es is egy olyan férfi aki ismeretlenül dobálózik hülyeségekkel. Egyszer megnézném a képét mikor ugyanezt leírja álmai nőjének látatlanul aztán élőben is látja és később kiderülne hogy neki írta. Valószínüleg szégyelné magát. Csak egy ilyen példa egy film. Ajánlom nektek és ezt most ne értsétek félre ez a címe a filmnek: Légy a valentinom


Pont erről szól amiről itt fikázzátok a nőket csak ott a pasinak a barátnőjének egy blogoló újságírónő egy tanácsot ad ami után a pasi meg a csaj szakít ezért bosszúból a pasi elkezdi fikázni névtelenül a névtelen blogolót aztán találkoznak egymásba szeretnek és a pasi rájön hogy a névtelen blogoló akibe beleszeretett. 😂


Szóval csak óvatosan írd azokat a szavakat, soha nem tudható kedves 22-es, hogy épp 23-as lesz életed nője akivel találkozol közbe meg itt fikázol minden nőt.

2021. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Oké.. akkor én most mit csináljak? Mert hát ugye ezt gondoltam, innentől most , hogyan tovább?
2021. ápr. 20. 21:53
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szocializáció, gondolkodasmód változtatás, személyiségfejlesztés, nyitás a világ felé. Ez nem 1-2 nap, de nem is 1-2 hónap lesz. Hosszú idő, de ha folyamatosan foglalkozol ezekkel, nem marad el a pozitív változás. Fontos, hogy ne agymosás-tanfolyamokra jelentkezz, hanem valóban saját magadat fejleszd, és lépj ki a saját burkodból (ezt minden rosszindulat nélkül).
2021. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%

Már leírtad? Azt gondoltad, hogy cicababák vagyunk, és rájöttél, hogy nem. Biztos ledöbbentő lehet az igazság, ha nem tudod hogyan tovább.


Egyáltalán azt sem értem miért ez a gondolat számodra, hogy hogyan tovább.


Ahelyett hogy örülnél, hogy nem egy rózsaszín világ vesz körül, ahol műkörmös műnők plasztikban csak a ruhabolt érdekli őket, és kb. semmihez sem értenek. Én csak azt nem értem nem néztél soha tévét, nem tanultál soha semmit?


pl. Marie-Curie kémia általános iskola


Én pl. Joy Adamson-on nőttem fel lányként. Tudtam ki az a Dian Fossey. Mind a kettő hős ember volt nő létére.


Vagy fogadjunk arról sincs fogalmad, hogy vannak már női asztronauták, és a Nemzetközi Űrállomás időszakonkénti legénységének a tagjai, akik egymást váltják x időnte, vagy fogadjunk azt sem tudtad, hogy a Boeing gépeken vannak már női pilóták is, és van egy híres anya lánya páros is, és míg te ezen kamillázol örömödbe, hogy tök jó vannak vicces és érdekes nők, addig ők naponta a pilótafülkében dolgoznak. Van magyar női pilóta is Boeing-on, valószínűleg arról sem tudtál, hogy boeing gépeket javító női szerelő is, akinek minden álma az volt, hogy vadászrepülőgépek közelébe kerülhessen, mint szerelő és megvalósult ez az álma is.


Több mindent nem tudsz még a világról, ami nem is olyan unalmas, mint ahogy te képzelted.


Írhatnék neveket de ha nem hiszed járj utána magad.

2021. ápr. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Jó, erről hallottam, de úgy véltem a media csak azért számol be róla mert nők, mint a csak nőkből álló mentőegység itthon. Szóval érted.. mint ahogy lesz majd, hogy szinesbőrű ember a Holdon, 2024 körül, nekem ez úgy tűnik és szerintem amúgy sok embernek, hogy mindez a teljesítmény nélküliséget erősíti, pl. van egy alap tudása, mert azt szerette tanulni abban volt jó, eljutott alkalmasságig és lazán menne a Holdra mint színesbőrű, erre odamegy majd a média, hogy " hello, akkor te igazából annak köszönheted, hogy itt vagy, hogy néger vagy ( vagy nő) akkor egy riport, egy megható történet gyerekkorból, ( mert ugye csak a kisebbségnek van szomorú sztorija kisiskolából ) és mehetünk is"

Lényegében akkor a természetességet öli meg a dolog? Mint az első néger fizika Nobel díjas. Azért kapták fel mert néger vagy azért mert olyan dolgot tett?

2021. ápr. 21. 11:37
 29/30 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Ha olyan nővel találkozok, és véletlen neki írtam volna ezeket és ő nem olyan, akkor mondanám hogy wow, hihetetlen hogy létezel, de örülök hogy bebizonyítottad, hogy a nők is tudnak x félék lenni. Szóval nincs miért parázni.
2021. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem akarok vulgárisan fogalmazni, de attól, hogy valaki ülve pisil még csinálhatja ugyanazokat a dolgokat mint aki állva végzi ezt a tevékenységet...


Röviden összefoglalva ennyi a különbség a férfi és nő között.

Ha mondjuk orvosként dolgozik egy hölgy, ugyanúgy meg tudja fogni a szikét, mert hát neki is két keze van.

Vagy matematikusként egy nő is pontosan ugyanúgy ki tudja számolni az adott egyenletet, mint egy pasi.


Szóval nem értem, hogy ezen miért kell ennyire csodálkozni.

Sajnos évszázadokig elnyomásban éltek a nők (aminek a lényegét meg lehet oldani, hiszen ennek az alapja az volt, hogy fizikálisan megvédjék őket, pl egy bányában dolgozva nem tudott volna gyermeket kihordani, valamint nevelni egy hölgy), de a mai modern világnak köszönhetően már viszonylag biztonságos környezetben élünk, erre már nincs szükség.

Igaz vannak munkák amik nagyrészt nemhez vannak kötve (pl 50 kilós lányként nem tudnék 100kilós alkatrészeket emelgetni -de amúgy szerintem egy 60 kilós férfinak sem ideális ez a munka, szóval ez nem teljesen igaz)


Próbálj meg nyitottabban állni a világhoz, mert ha így tekintesz a női nemre akkor hosszú távon nem leszel sikeres, "normális" férfiak sem fognak jó szemmel rád nézni...

2021. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!