Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki, mit tenne a helyemben?

Ki, mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 30 éves vagyok. A karrierem egy nagy nulla. Nincs jogsim, se autóm, anyámmal élek egy családi házban. Igaz, mindenkinek megvan a maga szintje, de akkor is, ez már hogy néz ki? A párkapcsolatom szintén egy nagy nulla. Röviden: se jó munkahely, se saját lakás, se egzisztencia, se feleség, se család, se gyerekek. Egy nagy nulla az egész.

2021. ápr. 20. 12:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha a barátnőddel megbeszélnéd, hogy mi a probléma a kapcsolatotokban? Ellenkező esetben, ha ő panaszkodna rád gyk-n, akkor te sem tudnád, hogy baj van veled és változtatni kéne, mert nem egymással beszélitek meg. Ezt a kapcsolatot meg kellene próbálni javítani, mert ahogy látom, ő a legközelebbi ember hozzád, akire számíthatsz pl olyan szempontból, hogy elszakadj anyukádtól és önálló életet kezdjetek. És ő szeret, akármilyen külsőségek ellenére is. Szerintem beszéld meg elsősorban vele.
2021. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%
Én aztóta nem vagyok depressziós, amióta vitamint szedek. Sőt nagyon pozitívan látom a dolgokat azóta. El sem tudtam volna képzelni, hogy csak ennyi kell, hogy "jó" legyen az életem. Pedig a körülmények nem változtak, csak a "felfogásom".
2021. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, hányan veszítették el a munkájukat, lakásukat? Tudod, mennyien válnak mostanában a bezártság miatt? Tudod, hányan haltak meg a járvány következtében? És akkor te pampogsz, hogy nincs életed? Ők mit szóljanak?
2021. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

21!


Mit lehet egy ilyen érzelemmentes lénnyel megbeszélni, aki olyan hideg mint a jégcsap?


22!


Már hónapok óta szedek vitaminokat és a felfogáson nem segít semmit. Semmi köze semmilyen vitaminhiánynak ehhez.


23!


Gondolom nekik jobban fizetős állásuk volt meg nagyobb lakásuk. Azoknak ne pampogjanak, akik régen nagy királyok voltak! Még akkor se, ha most kezdenek lesüllyedni a parasztok szintjére. Lehet, hogy nekik nincs életük, de régen volt. Nekem viszont nem volt. Még csak labdába se tudtam rúgni. Hogy ők mit szóljanak? Azt, hogy lassan meg fogják tudni, hogy milyen annak a bizonyos fäsznak a másik végén lenni, azt.

2021. ápr. 26. 20:50
 25/40 anonim ***** válasza:
92%

21 vagyok

Mit takar, hogy érzelemmentes?

Esetleg, ha ezt is elmondanád neki, hogy érzelemmentes lénynek tartod, lehet változtatna valamit. Nem véletlen lett a barátnőd, biztos nem lehet olyan rossz. De ha nem szólsz neki, akkor meg meg se próbáltad helyrehozni, és az a te sarad. Ha szólsz neki, legalább van esély rá, hogy változtat, de ha nem beszélitek meg, vagy ha igen és megsértődik, akkor meg a kapcsolat ígyis-úgyis halálra volt utalva. Legalább megnyugtathatod magad, hogy megpróbáltad helyrehozni, de így ne panaszkodsz, hogy nem mondod el neki, hogy mi zavar, ha nem teszel érte semmit. Ezért vagytok egy pár, hogy a problémákat megbeszéljétek. Én örülnék, ha lenne valakim.

2021. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet olyasvalakivel beszélgetni, aki mindenre csak ennyiket válaszol: aha, igen, jó. Ezzel mit lehet kezdeni?


Bárcsak hozzá tudnék férni egy pisztolyhoz és véget vetni az egésznek. Hidd el, akkor nem ide írogatnék. Az akasztással az a baj, hogy nem elég gyors halál. Van ideje agyalnia az embernek. De a pisztolynál már nem. Másodpercek alatt végene velem és véget vetne a gondjaimnak.

2021. ápr. 26. 22:00
 27/40 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szakíts vele. Nem vagy te olyan "öreg", mint amennyire leírod magad, mintha nem lenne más lehetőség előtted. Ha nem teszel érte, nem fog változni a dolog. Ha nem vele akarod leélni az életed, akkor keress mást. Ott vannak a társkeresők ilyen célra.
2021. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

A társkeresők kamuk. Csak a pénzre mennek és ott 20-szor több férfi van, mint nő.

Más meg nem lesz. Nem tudok mást keresni. A nők 99,99%-ánál szóba se jöhetek. A szakítás garantált magány lenne.

2021. ápr. 27. 04:54
 29/40 anonim ***** válasza:
92%
Légyszíves hozd szóba nála, még ha ilyen is. Várjuk a fejleményeket.
2021. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
94%
Csak azért ne legyél kapcsolatban, hogy legyen valaki. Ha nagyon rossz a helyzet, akkor még egyedül is boldogabb lennél.
2021. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!