Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt, hogy egy rossz álom...

Volt, hogy egy rossz álom után nyomottnak érezted magad,szorongtál?

Figyelt kérdés

Ritkán álmodok valami olyat, ami után ha felkelek, valamiért szorongás fog el az utána lévő max. 2 órában.

Nem tudom miért, de nagyon nyomasztó.



2021. ápr. 20. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha szokott.
2021. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
néha
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha valami nyomasztó álmom volt, utána ezen nyomorgok kb egész nap 😅

Bár lehet hogy csak én vagyok ilyen, de nekem elég hülye álmaim szoktak lenni.

2021. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat az álmaimat, melyekre tisztán emlékszem, fel szoktam jegyezni (15 éve vezetek álomnaplót), akár jó, akár rossz. A lényeg, hogy érdekes legyen. Egy rossz álom is lehet izgalmas, vagy tanulságos. Amitől kissé tényleg szorongtam, az az alvásparalízis, amely néhány éve egy ideig gyakran előjött. Mivel korábban soha nem tapasztaltam ilyesmit, ezért ijesztő volt. Aztán szerencsére ezek megszűntek.
2021. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ez van egy rémálom után.
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak néha olyan álmaim, amik az egész hátralévő napomat elcseszik, pláne ha valaki olyannal álmodok, aki már nem része az életemnek, viszont tudat alatt nagyon is hiányzik.
2021. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hetekben eléggé érdekes álmaim voltak, mind pozitív, mind negatív értelemben. Viszont sajnos inkább az utóbbi volt a jellemző, az is hüly3ségekkel tele, utána meg sokáig (néha akár majdnem egész nap) rossz hangulatom van, nyomaszt az álom.

Egy-egy rosszabb álom sajnos nagyon rá tudja nyomni a bélyeget a reggelemre és ebből adódóan néha az egész napomra is.

2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!