Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hozzáállás ez?

Milyen hozzáállás ez?

Figyelt kérdés
Rokonom 64 éves,, lánya 35 éves volt elhunyt a múlt heten itthagyott 2 kiskorú gyereket, más szülő megőrulne a fajdalomban a fiatao lányaert ez meg ugytesz hogy végre elköltözött a sátán földjéről a Mennyekbe ahol most már örökké él vigad..
2021. ápr. 23. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Gyászol.
2021. ápr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mentalisan beteg?
2021. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Vallásos.

Nekem is van barátom aki nagyon boldog volt a testvére halála ztán

2021. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem vallásos, hanem szektás. Egy normális vallás normális képviselője ugyanúgy megsiratja az elhunytat, mint más.
2021. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

“ Nem vallásos, hanem szektás.”


Nem tudod mi van belül. Lehet ezzel védekezik a fájdalom ellen. Nekem is volt ismerősöm, akinek a férje egy balesetben meghalt. Olyanokat mondott 1-2 héttel utána, hogy nem is halt meg, csak elment, majd visszajön meg hasonlók.

2021. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezért írtam, hogy nem vallásos, hanem szektás. Egy normális vallás sem tanítja azt, hogy majd visszajön, legfeljebb azt, hogy majd odaát találkozunk.
2021. ápr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy tisztában a szekta fogalmával. Nem tagja semmi szektának, egyszerűen nem tudta feldolgozni hogy tegnap volt, de már nincs többet. Mindenki másképp dolgozza fel a gyászt.
2021. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!