Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazságos kiközösíteni az...

Igazságos kiközösíteni az egészséges embereket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 10:11
 21/91 anonim ***** válasza:
95%

19.

Vagy az oltott nem lehet fertőző és beteg?

Azért, mert valaki nem oltott, attól még lehet 100%-osan egészséges, mint pl. én is. És engem, mint egészséges állampolgár hátrány ér, hogy nem veszek igénybe valamit, ami nem kötelező, és emiatt nem mehetek uszodába se.

2021. máj. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
94%
21. Én is futok,fekvőtámaszozok,úszni jártam mikor még nyitva volt,zöldségeket,gyümölcsöket eszek,semmi bajom. Erre kitalálják,hogy én vagyok veszélyes másra. Hát vicc az egész. De megtalálták annak is a módját,hogy az ilyen emberekkel mi legyen,akire nem lehet ráhúzni,hogy beteg. Kitalálták a varázsszót ami az,hogy én is lehetek tünetmentes fertőző.Csodálatos kifejezés arra,hogy semmi bajod nincs de azért kössünk már beléd valahogy.
2021. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
16%

A nyájimmunitás kialakulásáig nem lehet nyitni. Enyhítésül megoldás lehet erre, hogy aki védett, azt engedik ide-oda.


Aki nem oltat, az késlelteti a nyájimmunitás kialakulását. Minél tovább húzódik a járvány, annál több a mutációk kialakulásának lehetősége, köztük akár halálosabbaké is.


Az oltás nem tegnapi technológia. Már létező technológiákkal gyártották le, szinte csak a vírus / annak alkotóelemei újak csak benne. (Jó, nyilván leegyszerűsítve.)

Mégis MI lenne a hosszútávú hatása?


Tavaly tavasz óta folyamatosan vizsgálják a fertőzésen átesetteket, kutatásokat végeznek és azt találták, hogy az átesettek nagyon jelentős részénél alakul ki szívizomgyulladás (ez akár tünetmentes is lehet, így fertőzés után vizsgálatot követően kellene folytatni a sportot), krónikus fáradtság, tompaság, koncentrációs nehézségek.


Továbbá ez a vírus a lefolyását és a halálozását tekintve is sokkal veszélyesebb a fiatalabbakra is, mint a szezonális influenza, a hörghurutok, náthák.


Én brutál kevés egészséges embert ismerek. Ha ekkora mellénnyel állítjátok, hogy egészségesek vagytok, akkor gondolom semmi folyamatos kellemetlen tünetetek nincsen, ezen felül rendszeresen jártok vérvételre, nincs magas koleszterinetek, vércukrotok rendben, a vérnyomásotokat rendszeresen ellenőrzik és rendben is van.

2021. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
95%

#23

Miért olyan hihetetlen számodra, hogy még léteznek egészséges emberek ebben az elhízott, beteges országban?

2019-ven voltam vérvételen, tökéletes volt az eredmény. Semmilyen alapbetegségem sincs. Igen, létezik ilyen, jobb, ha elhiszed.

2021. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
0%

24


Egy vékony ember nem lehet krónikus beteg? 😁

2021. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:

“ Mégis MI lenne a hosszútávú hatása?”


Volt idő, hogy az amalgám tömésről is így gondolták. A fogorvosom mondta, hogy elfogadott és hátsó fogaknál ezt fizeti a biztosító, de szép lassan mérgezi a szervezetet.


Sokan jönnek azzal, hogy kiürül az oltás pár hét alatt a szervezetből.

Csakhogy ugye ahogy kinéz, évi kétszer lehet hogy ismételni kell. Egyébként mindig fel fogja ütni a fejét a betegség.


Ha a bázis ugyanaz, és már ilyeb módon ki van tesztelve, akkor minden rendben. De tényleg így van?

2021. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:

Szerintem a bázis ugyanaz.



Nekem méregdrága magánban nem cserélték valamelyik amalgám tömésemet, mondván jó állapotú. Pedig eléggé rámennek a pénzre, viszont alapos és szép munkát végeznek.

Az amalgám körüli hisztinek is nagyobb a füstje, mint a lángja.

2021. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:

“ Egy vékony ember nem lehet krónikus beteg?”


Egy nem dohányzó is lehet tüdőrákos. Azért nem hinném hogy ettől kimondhatjuk, hogy a dohányzás az egyik fő okozója.

2021. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
27, nekem is van még hátul, mondtam hogy több mint 20 éves, azt mondták, akkor minőség, mert még jó. Egy kollégám meg visszacseréltette a plasztikot, mert állítólag neki érzékeny volt az amalgám után.
2021. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:

Egyébként vékony embernek is lehet ugyanúgy magas a koleszterinszintje (nekem pl az volt nagyon vékonyként is), lehet magas a cukra, a vérnyomása (ez a kettő pl Nagypapámnak, pedig vékony volt és amúgy nem evett sok édességet se), lehet asztmája, COPD-je, krónikus orrmelléküreg-gyulladása. Lehet gyenge az izomzata és nem teljesen jó a keringése, mivel nem sportol (akár abból a megfontolásból, hogy vékonyként minek!!!) stb-stb.


A legveszélyesebb az a feltevés, miszerint elhízott = beteges, beteges = elhízott . . .

2021. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!