Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazságos kiközösíteni az...

Igazságos kiközösíteni az egészséges embereket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 10:11
 31/91 anonim ***** válasza:
100%

#25

Nem tudsz mondatot értelmezni, és ebből kifolyólag a sokaság meg követett téged. Én egy társadalmat jellemeztem, hogy elhízott és beteges. Sehol nem írtam, hogy csak a kövérek a betegesek, ezt már csak te képzelted bele.

2021. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
4%

Az kérdező és követői viszont azt sugallják, csak az oltatlanok egészségesek, és csak az egészségesek oltatlanok.


Amúgy elég fura, és a valóságtól elrugaszkodott elképzelés, hogy ők immunisak a koronavírusra, csak, mert úgy gondolják, egészségesen élnek!


Sajnos, jó néhány alapbetegség nélküli, egészséges, sportos fiatalember is meghalt már COVID-ban.

2021. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
71%

#32

És nem lehet tudni, hogy azok a sportos fiatalemberek, akiket említést, mennyire voltak lelkiekben egészségesek. Hisz, ha mondjuk stresszes életük volt, fizikálisan ki voltak égve, agyonhajszoltak voltak, vagy csak nem tudták feldolgozni a sérelmeiket, konfliktusaikat, ezekkel pedig belülről őrölték magukat, ezek mind-mind gyengítették az immunrendszerüket.


Egy lelkiekben gyenge ember pedig könnyen lesz beteg, hiába tartja karban a fizikai testét.


Mikor fogják már egyesek tudatosítani magunkban, hogy csak az lesz beteg, aki arra fogékony?! Csak úgy az ember nem lesz beteg. Annak oka van, hogy valaki megbetegszik.

2021. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
Bizony, az elmének,hitnek nagy ereje van.
2021. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
5%

Bizony, hogy oka van a megbetegedésüknek, koronavírus a neve!


Nevetséges vagy, hogy azt képzeled, minden egészséges fiatal halott lelkibeteg volt.


Homokba dugod a fejed, nem akarsz tudomást venni a valóságról. Görcsösen keresel valami okot a halálukra, mert különben be kellene látnod, hogy te is veszélyben lehetsz.


De végeredményben mindennek nincs jelentősége, mert a koronavírus nem válogat, azt is megfertőzi, aki egészséges, vagy annak hiszi magát. És akár beteg lesz, akár tünetmentesen hordozza, meg tud fertőzni másokat.

Úgyhogy igen, igazságos, ha minél kevesebb esély adunk ezeknek az embereknek arra, hogy terjesszék a vírust. Ez a többség érdeke.

2021. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
64%
A 40 %-os többség. Emeld fel az aljanépet, egyből királynak hiszi magát.
2021. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
72%

#35

Ennyi erővel akkor a szezonális influenzakor is ki lehetne azokat közösíteni, diszkriminálni őket, akik nem betegek, és nem kérik a NEM KÖTELEZŐ influenza elleni védőoltást. Hisz ugyanúgy átadhatom állítólag egy nulla immunrendszerrel rendelkező embernek, ha már az enyém túl erős ahhoz, hogy beteg legyek. 🙄😒


Másfél év alatt nem sikerült megbetegednem, környezetem se. Oltás előtt se lett senki beteg a környezetemben, pedig munkahelyen van, hogy ott állunk egymás mellett, párommal csókolózok, apát és keresztanyát is megpuszilom, mégse halt ki mellőlem senki. Na, ennyire vagyok én fertőző. 😅

2021. máj. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
6%

Kit nevezel te aljanépnek, 36-os? Jól értem, hogy ti, oltásellenesek, felsőbbrendűnek képzelitek magatokat?

Aljanép az orvosok, egészségügyi diplomások, tanárok többsége, ugye?

Ugye tudod, hogy annál nagyobb az oltásellenesség, minél nagyobb az iskolázatlanság? Felmérések bizonyítják.


37-nek: ha az influenza is olyan veszélyes lenne, mint a koronavírus, már kötelezővé tették volna az influenza oltást.


Vannak dolgok, amik nem demokratikus alapon működnek. Szerinted mi lenne, ha megszavaztatnánk, akarunk-e adót vagy TB-t fizetni?


Amúgy meg, a többségbe azokat is beleértem, akik téveszmésen hiszik, hogy immunisak, de mivel valójában nem azok, az ő (csak önmaguktól fel nem ismert) érdekük is az, hogy hasonszűrű társaik ne tudják őket megfertőzni.

2021. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:

“Aljanép az orvosok, egészségügyi diplomások, tanárok többsége, ugye?”


Azok akik ilyen szinten kiforgat egy mondatot. És “nyelvnyújtogatva” mutogatnak arra, aki valamiért még nincs beoltva. Ők nem az orvosok.


“Ugye tudod, hogy annál nagyobb az oltásellenesség, minél nagyobb az iskolázatlanság? Felmérések bizonyítják.”


Ezek a felmérések pont a buta embereknek készülnek, manipulatív céllal, és komolytalanok.

Német liberális újságoknál is van sokszor szavazási lehetőség, hogy elégedett vagy-e a kormány munkájával. Ha a nemre húzod a csúszkát, egyből közli, hogy általában a szélsőjobbosok elégedetlenek. (Magyarul ha nem értesz egyet, akkor egyből náci vagy)

Egyébként magam is egy bachelort Magyarországon csináltam, egy mastert külföldön. De biztos iskolázatlan vagyok. Ez lehet az oka, hogy biztonsági eszközöket is 1,5 év fejlesztés/tesztelés után adunk ki. Hiba esetén meghalhatnak max 200-300-an.


De hát úgy néz ki, az emberi test sokkal egyszerűbb, mint egy beágyazott rendszer, így nem kell ennyi időt tesztelgetni. Ja, dehogynem.


És nem beszélhetünk oltásellenességről, már maga a szó is hazugság.

A covid propaganda ellenzőinek csak nagyon kis elborult százalékára jellemző, hogy általánosan oltásellenesek.


A nagy rész csak nyitott szemmel jár, és látja, hogy mennyi pénz megy propagandára, hogy “ingyen” rádtukmálják az oltást.

A gyanú sem merülne fel, ha nem ilyen erőszakosan tolnák az arcunkba.


Apropó: semmi sincs ingyen. Pont az a réteg rajong fanatikusan az oltásért, és gúnyolja az ellenzőket, aki 15 éve nyelvnyújtogatva röhögött a forinthiteleseken, mert ugye neki a két szép szeméért járt a kedvező svájci frank. (Legalábbis egy darabig ezt hitték)

2021. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
28%

Túl gyenge immunreakció esetleg egy szervtlanszplantáció után lévő, immunszuppresszált beteg esetén lehetséges, túlzott immunválasz viszont szokott lenni és lélegeztetőgépre küld embereket.



Egyébként nem gondoljátok, hogy az oltásellenességgel olyan emberek ezreit hazudtoljátok meg, akik hosszú évekig ezt tanulják az egyetemen, majd utána ezt kutatják, az immunrendszer, a vírusok, az oltások szakemberei?


Nem érzitek, hogy amikor azt állítjátok, hogy "vitamin", "immunerősítés" és nem lehet gond, akkor orvosok százezreinek tudását hazudtoljátok meg?

2021. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!