Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazságos kiközösíteni az...

Igazságos kiközösíteni az egészséges embereket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 10:11
 51/91 anonim ***** válasza:
8%

Jah, ezért nem kellett volna belekeverni a politikát egy tisztán egészségügyi kérdésbe! Nem is én kevertem bele.

Ha pedig kihagyjuk belőle, akkor oltatni kell, és kész.

És még valami: nincs olyan, hogy oltásrajongó meg oltásfanatikus.

Én sem örültem neki, csak beláttam, hogy ez a megoldás.

2021. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:

“ nincs olyan, hogy oltásrajongó meg oltásfanatikus.”


De van. Ez pont olyan, hogy nem mindenki oltásellenes, és konteós, aki hány ettől az egésztől. De azért akad.


Ugyanez megvan a másik oldalon is.


A többiben egyetértünk.

2021. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:

Azért az is elég durva, hogy idézek az Orvosi Hetilapból, erre 0%-ra pontoznak. 🙄😒


Egy ilyen szakcikket megvétózni nem lehet, ezért kérdezem a lepontozót, most jobban érzed magad, hogy csak azért is dacból lepontoztál? Mivel értelme nem sok volt. Bárhol utána lehet nézni, hogy mennyi D-vitamin szükséges az embernek, mindenhol ugyanezt fogják írni, mint én az idézett részben.


De szívből kívánom, hogy ettől nagyobb örömöd, hogy lepontoztál, sose legyen.

2021. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
53, ne törődj vele. Mivel az én kérdésemre reagáltál, én nyomtam ma egy zöldet. Barmok meg mindenhol vannak.
2021. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
0%
Igazságos aki nem oltat én boltba se engedném beés vendéglátós fürdős boltos szégyen hogy így dolgozhat
2021. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
55.Micsoda emberi hozzáállás.
2021. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
91%

#55

Az a szégyen, hogy magyarként így írsz az anyanyelveden! Majd, ha megtanulsz helyesen írni, akkor kinyilváníthatod véleményedet.


Mi, egészségesek nem vagyunk hasznosak az államnak ezek szerint, mert nem hozunk bevételt az egészségügynek (orvosoknak) és a gyógyszeriparnak.

Gondolom még véletlenül se jutott el a tudatodig, hogy most csak jutifalatokat osztottak szét, aki oltott, mehet szórakozni, ez a jutifalatja.

2021. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
9%

Ne haragudj, de nem a helyesírástól függ a vélemény kinyilvánításának joga.


Nekem sem volt eddig semmi különös egészségügyi problémám, mégis beoltattam magam. Mivel az oltás szükségessége egyáltalán nem attól függ, hogy valaki egészséges-e amúgy, vagy sem. Az oltás arra hivatott, hogy megelőzzön egy olyan fertőző betegséget, ami egyébként vállalhatatlanul sok kárt okoz a társadalomnak. Ezért nincs oltás a náthára, de van a TBC-re.


Persze, hogy a kormány kihasználja azt, hogy szórakozni akarnak az emberek. Másképp hogy vennéd rá azokat, akik nem látják be, hogy szükséges az oltás? Most igazán elmondható, hogy a cél szentesíti az eszközt!

Te meg csak maradj magadnak, és ülj otthon morcosan, de abban a büszke tudatban, hogy te aztán nem hagytad magad!

2021. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:

“ Ne haragudj, de nem a helyesírástól függ a vélemény kinyilvánításának joga.”


Nem függ tőle, de a minőségét nagyon is jól jelzi. (Legalábbis anyanyelvű és egészséges embereknél)


“ Te meg csak maradj magadnak, és ülj otthon morcosan, de abban a büszke tudatban, hogy te aztán nem hagytad magad!”


Most rossz neki. De majd jó érzéssel fogja eltölteni, hogy lehugyozhatná a sírod. Ha a te szonteden lenne.

2021. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
*szinteden
2021. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!