Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a nőröl...

Mit gondoltok arról a nőröl aki nem akar gyermeket vállalni ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 09:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
"Én hazaárulóként tekintek azokra, akiknek 1nél több gyereke van" Na ez új nekem. :)
2021. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Goldmund férfi, csak szólok...és igaza van. Bár látom áttették a kérdést.
2021. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
60%
"Ami viszont zavar, hogy ezek az emberek azt hiszik, hogy ők ezzel mások, kitűnnek a többiek közül. Napi szinten van ilyen kérdés, illetve a gyerekes posztok alatt is naponta leírja valaki hogy hű de jó hogy ő nem vállalt gyereket, legalább nem kell ilyesmivel foglalkoznia." Ezért léptem ki az összes gyerekmentes, childfree csoportból. Meg k-rva gusztustalanul beszélnek a terhes nőkről, a gyereket vállaló nőkről. Egyik csoportból akkor léptem ki, amikor valaki azt írta egy csecsemő képe alá, hogy felakasztaná, aztán magát is. Undort érzek a csecsemők láttán, de ilyet írni szóval ez már a legalja mocsok szint. Népirtásnál csinálnak ilyet "viccnek" is undorító.
2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

23!

Szívemből szóltál!

Én például nem szeretem a kutyákat. Mégsem írnék ilyen mocskos dolgokat egy kutyás kép alá sem. Miért nem lehet azt, hogyha valami undort vált ki belőlünk, akkor azt magunkba tartjuk és csendben maradunk?

2021. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
#23: Ezzel csak az a baj, hogy ugyanolyan alja rétegből általánosítasz, mint amikor valaki azt írja egy gyerekmentesre, hogy meg kell ölni, mert haszontalan. El kellene tudni végre különíteni, hogy van a gyerekmentes/gyerekes és van a primitív/értelmes ember, a két kategória egymástól független és minden kombinációja létezik a két tulajdonságnak egy emberben
2021. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

25!

Pont azt beszéltük korábban, hogy aki szimplán nem akar gyereket az teljesen rendben van. De ha olyan gusztustalan stílusban hirdeti mint amit a 23 is írt, na azzal már van baj.

2021. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%
#26: Csak pont nem ezt sugalljátok az a baj.
2021. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
#27 csak két oldalon keresztül írta mindenki pontosan ugyanezt. Senkit nem érdekel, ha valaki nem akar gyereket, csak annak az egy embernek estek neki, aki minősíthetetlenül nyilatkozott a kérdésben. Mégis hogy máshogy kéne ezt az üzenetet sugallni? :D
2021. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
25. Sajnos azokban a csoportokban ez eléggé általános volt. Nekem volt a legnagyobb csalódás ez.
2021. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyezünk, és ez előny:).
2021. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!