Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a nőröl...

Mit gondoltok arról a nőröl aki nem akar gyermeket vállalni ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 09:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
45%
Azt, hogy van esze, tud normálisan gondolkodni.
2021. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
50%
Lényegében csak és egyedül neki van ahhoz köze, hogy mikor és milyen okból teszi ki az egészségét a legkülönfélébb egészségügyi kockázatok bármelyikének is. Semmi közöd ehhez úgy, ahogy nekem sincs.
2021. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
57%
Röhej, hogy a nyugati társadalmak veszik magukra ezt a túlnépesedés dolgot. Nekik max a túlfogyasztást kellene. A túlnépesedést kínának, indiának, meg az érintett országoknak kellene komolyan venni.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
73%
23-as igen, sajnos van ez a jelenség ezeken az oldalakon. Én is el lettem hordva mindenféle sz@rnak, mikor egy olyan megosztott cikkhez mertem kommentálni, amiben leírtam, hogy az a cikk konkrétan sarkított és nem igaz. Pedig én sem szeretnék gyereket... Meg valóban, vannak gusztustalan poénok. Nem tudnak különbséget tenni az ironikus kritika, poén között, meg hogy "fel kéne akasztani minden csecsemőt". Az előbbi belefér, sőt jó is tud lenni, ha szellemes, az utóbbi viszont visszataszító. Sajnos azt hittem, hogy értelmes emberek vannak ott, de egy részük semmiben nem különbözik a gyerekvállalásban megkeseredett vérmamiktól. Ugyanúgy képtelenek árnyaltan gondolkodni.
2021. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem, ha ezt valaki belátja. Ezerszer jobb, mint azok a nők, akik azért szülnek, mert a párjuk, netán a szülők, anyós-após akar, nem ők maguk. Ezeknek a történeteknek van sokszor csúnya vége.
2021. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!