Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő a sztoriban, hátha számít :) Konkrét példát nem tudok mondani, de sokszor van olyan, hogy az anyja mond neki valamit, amiről én elmondom neki a véleményemet, amire ő nem reagál, vagy ha igen, akkor is negatívan, később pedig hallom, ahogy visszamondja saját véleményként az anyjának, azt, amit előtte tőlem hallott. Na mégis eszembe jutott most egy példa: múltkor az anyja mondta neki, hogy covid oltás előtt érdemes lenne teszteltetni, hogy nem e covidos. Erről nekem az volt a véleményem, hogy sajnos nem sok értelme van, mert lehet, hogy a teszt nem is mutatja ki, ha mondjuk csak egy napja van benned a vírus. Na erre ő semmit nem mondott, de láttam az arcán, hogy hülyének néz, és az anyjának ad igazat. Majd másnap telefonon beszélt az anyjával, és elmondta neki, hogy szerinte nincs értelme teszteltetni, mert lehet, hogy ki se mutatja a teszt, ha pl csak egy napja vagy fertőzött. Na szóval ez csak egy példa volt, de sok ilyen van, hogy az ő szájából hallom vissza az én mondataimat, amiket ő láthatólag hülyeségnek vélt előtte :D

Ez miért lehet? Átgondolja és igaznak véli? De akkor nekem miért nem mondja? Furcsa.


2021. ápr. 29. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert nincs önálló véleménye. Hall valakitől valami szimpit, aztán azt szajkózza...:D
2021. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Atgondolja és ha igazat ad neked akkor azért mondja sajat otletekent, mert az anyja tőle jobban megfogadja a tanácsokat, mint tőled. Ennyi lehet semmi több, ne gondold túl. Valószínűleg anyuka a te otleteid nem foglalkozna, de amit a fia mond azt már igen. Nalunk ilyen piti ügyekkel nem foglalkozunk, a lényeg úgyis az, hogy megfogadja a tanácsot ha gondban van és nem izgat, hogy tőlem vagy a fiatol hallja.
2021. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mert nincs önálló véleménye."

De egyéblént okos, értelmes, intelligens ember a párom, mindig van saját véleménye is dolgokról, de úgy tűnik, ha mondok valamit, amivel egyetért, azt nem mondja ki. Mintha egóból nem menne neki.

2021. ápr. 29. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Jó eséllyel emlékezteted ilyen dolgokban anyura, aki folyton megmondta neki, hogy mit kell gondolni a dolgokról, most meg nem tud mit kezdeni azzal, hogy két ember minden gondolatával kellene egyet értenie.
2021. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El nem ismerne, hogy igazad van, meg talan ido, mire felfogja, aztan sajatjava teszi. Mindenesetre szembe mer szallni az anyjaval, egy jopontot is kap.
2021. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Tehát ha én elmondom valamiről a saját véleményem, akkor azzal azt mondom neki, hogy mit KELL gondolnia a dolgokról? :D el vagy tévedve.

2021. ápr. 29. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!