Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vendégségbe megyünk a párom...

Vendégségbe megyünk a párom barátaihoz külföldre. Mit csináljak? ( több lenn)

Figyelt kérdés
Rajtunk kívül jön még egy pár( ők is a barátom ismerősei). és mivel csak egy vendégszoba van, négyen leszünk a szobában. ( persze van 2 nagyobb ágy szóval ez a része rendben) de az a helyzet hogy az a lány az a tipikus tökéletes csaj külsőre. Hibátlan az alakja meg haosnlók. én viszont nagyon vékony vagyok, mint egy deszka. És eléggé zavar hogy egy szobában leszünk a lánnyal. Nagyon kínosan fogom érezni magam, főleg ha esetleg mondjuk kijön törölközőben, vagy valami...( tudom hogy nem a legnagyobb probléma ez, de engem zavar)
2018. jan. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem fog zavarni a tested, főleg nem a barátodat, gondolom neki nem fog meglepetést okozni a kinézeted. De ha ez téged ennyire zavar akkor kezdj el edzeni és többet enni. Persze nem 1-2 hét mulva, de azért nemsokára látni fogod a változást
2018. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Kezdj el zabálni hátha meghízol addig.


De most komolyan mit csinálhatsz? Semmit. Ő nem lesz csúnyább te nem leszel szebb. Amúgy meg mit érdekel ha látsz egy jobb nőt törölközőben? Még ha azon izgulnál, hogy a pasid látja érteném de hogy téged mért izgat az rejtély.


Próbálhatsz versenyezni vele de ha te vagy a "csúnyább" akkor csak házhoz mész a pofonért.

2018. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ő sem tökéletes és van mt takargatnia. Annyira könnyen azt hisszük, h mások tökéletesek de senki sem az. Nekem például nagyon jó alakom van, tényleg szerencsés alkat vagyok cserébe szörnyű a hátamon a bőr, tele van pattanással. Csak ezt nem mutogatom. Ahogy azt sem, h nagyon szőrösödöm és egy harc van vele. Szóval biztos lehetsz benne h neki is vannak hibái és simán lehet h ő cserélne veled. Másik, h ha állandóan sminket pl akkor valszeg nagyon kínos lesz neki smink nélkül mutatkozni előttetek
2018. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha értelmesek, leszarják, hogy nézel ki.


Én is lapos vagyok, vékony, magas a többi lány a társaságukban meg formás, van melle-segge, de abszolút senki egy rossz megjegyzést sem tesz a külsőmre.

Sőt, örülnek, hogy végre talált egy normális csajt.

2018. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!