Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen csalódás ért eddig...

Milyen csalódás ért eddig titeket randevún ?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt :) , szerencsére senki nem kiváncsi rám.


Szívesen olvasok ilyen sztorikat. Pl. kiderűlt, hogy nem 180cm+ magas a srác, vagy nincs hatalmas cicije a csajnak vagy dagadt és inkább hagytátok parlagon. Most kezdek el 5 év után emberek közé menni, eddig szorongtam, és nem vagyok képben a dolgokkal, ilyen példák jutottak eszembe. Konkrétumokra kíváncsi vagyok. :) köszönöm.



2021. ápr. 30. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nő elhozta egy haverját is a " biztonság kedvéért". Étteremben volt a randi, szóval nem is értem. Persze otthagytam a csába.

Ami gyakori:

- El se megy

- Késik

- Bunkóparaszt

- Telefonját nyomkodja

- Nem figyel rád/ csak magáról beszél

- Ha lány vagy, akkor végig a melleidet fogja nézni

2021. ápr. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jött el a találkozóra az, akivel ezt megbeszéltem. Januárban egy óra negyven percet cridliztem mínusz hét fokban a kisasszony érkezésében reménykedve. Hasonlót több nő is meghúzott velem az eddig eltelt életem folyamán, - egyikben sem volt annyi, hogy "Ne haragudj, de nem veled képzelem el a jövőmet!"
2021. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére a külsőnél semmi sem volt azok közül, amiket írsz. Olyan volt, hogy kiderült önző, az adott szavát nem tartotta, kiszámíthatatlan lett. Ezeket ki tudom szűrni egy-egy üzenet váltáskor és elszomorít és érdeklenné válok. Ezek hatására idén már nem vártam a tavaszt. Kedves és nyitott is maradtam, szívesen beszélgetek.
2021. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!