Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert sertodik meg mindenki...

Miert sertodik meg mindenki mindenen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egy kicsit tag megfogalmazas de mondok par peldat.

Hallottam hogy Sia szeretne kesziteni egy filmet es a filmbeli karakter egy autista szemely lenne, akit egy egeszseges lany, Maddie Ziegler alakitana es erre az a kritika erkezett, sok embertol hogy az tiszteletlenseg ha egy egeszseges ember egy beteg embert alakit (Nem tudom hogy el is keszult e a film vegul)

Multkor kiirtam egy kommentet arra a hirre reagalva hogy Ellen Page atvaltotta a nemet es a "She" szot hasznaltam. Mondanom sem kell kaptam par igen csunya kommentet erte.

Lattam egy videot ahol Youtuber nok azon sirnak, hogy a kommentjeik kozott vannak szexista viccek vagy beszolasok is, ennek az a cime hogy "What it's like to be a woman on Youtube", eleg cringe video.

De lattam olyant is hogy egy humoristat azert tessekelt le ket no a szinpadrol, mert a melegekrol viccelodott



2021. ápr. 30. 14:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nalam is volt olyan hogy egy bizonyos szemely szeretett megjegyzeseket tenni ram es viccesnek talalta ezt, de mikor en is felhoztam az o hibait akkor besertodott. Ha valaki viccelodni szeretne velem azzal nincs baj de ne legyen az a szemely hipokrata.
2021. máj. 2. 13:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert egy elmebeteg módon túltolt PC szektás világban élünk. Az ilyen brutál erőltetés fogja majd kiváltani újra a diktatúrát, NS-t.
2021. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!