Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy az érettségi óta alig értem el valamit az életben?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok és 12 éve amióta leérettségiztem nem sokmindent értem el. Van egy munkám 5 éve, előtte suliba jártam. Van 3 szakmám és ennyi. Se külön ház, se pasi, se gyerek. Pasim sosem volt sajnos mert nem nézek ki jól. (kövér vagyok, alacsony, göndör hajú)

Nem szeretném a következő 10 évet is elpazarolni.

Van még esélyem egy boldog életre?


2021. máj. 1. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

A te életedért egyedül csak te vagy a felelős. Miért nem fogysz le? Miért nem fordítasz nagyobb figyelmet a külsődre? Mennyire szereted önmagad?


Egyébként miért becsmérled le magad, hisz 5 éve dolgozol és van 3 szakmád?!


Foglalkozz önismerettel is!

2021. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Fogyj le. Ez most nem fikázás, hanem egy élettapasztalatból fakadó jótanács.
2021. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Én még ennyit se értem el, mert szinte annyi idősen mint te, még munkám sincs és szakmám se. Na Bumm. Én is kövér vagyok, emellett szingli és depressziós. Na megnyugodtál?
2021. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Te is tudod, hogy van. Leírtad mik a problémák, tehát tudod min kell változtatni.
2021. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy hidd el, ha akarnád lenne pasid. Tinderen sokan mindenkit jobbra húznak. Sokuknak nem számít, hogy kövér vagy. Ez mind csak kifogás. Bármilyen nő talál magának pasit, tényleg bármilyen, akármilyen. Ha akar. Férfiak küzdenek leginkább a párkeresésnél, rengeteg a szingli férfi. Csak az a lényeg, hogy a jó pasik, ha rájuk fáj a fogad, találnak jó nőt. Vagyis találsz pasit, az 100%, de csak ha a saját kalibered szerint keresgélsz.
2021. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem minden a külső, de ha téged zavar, és felismerted a problémát, akkor tegyél ellene. Hidd el, jobban fogod érezni magad a bőrödben, és ez látszani is fog és akkár jobban megkörnyékeznek a pasik.

Egyébként a 3 szakma nagyon jó, erre inkább legyél büszke!:)

2021. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

De hát boldog életed van!!!


Az a baj veled, hogy te ezt észre sem veszed...


Majd ha megházasodsz és gyereked lesz, na akkor megtudod, hol lakik az atyaúristen..!

2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem azért nincs pasid, mert kövér vagy. Hanem azért, mert savanyú. Panaszkodsz, ahelyett hogy hálás lennél azért, amit elértél. Kisugárzáson múlik egy kapcsolat, nem a kilókon! Ez tapasztalat!
2021. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Lefogysz, megcsinálod a hajad normálisra, sminkelsz es mar lesz is pasid.
2021. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
A göndör hajat indokként felhozni arra, hogy nincs párod... Az önbizalomhiány miatt nincs párod, nem a fenti kifogások miatt.
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!