Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy az érettségi óta alig értem el valamit az életben?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok és 12 éve amióta leérettségiztem nem sokmindent értem el. Van egy munkám 5 éve, előtte suliba jártam. Van 3 szakmám és ennyi. Se külön ház, se pasi, se gyerek. Pasim sosem volt sajnos mert nem nézek ki jól. (kövér vagyok, alacsony, göndör hajú)

Nem szeretném a következő 10 évet is elpazarolni.

Van még esélyem egy boldog életre?


2021. máj. 1. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne gáz? Én 37 vagyok, még sincs se házam, se pasim, se gyerekem. Nekem ez jó. Ha téged nem zavar, más véleménye ne érdekeljen.
2021. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Vagyunk ezzel páran így, én is hasonló kaliber vagyok. Én csak sajnálni tudom magam, nem érzem már gáznak, mert a múltbeli körülményeimet tekintve nem történhetett volna másként a dolog.
2021. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye berögződése az embereknek, hogyha valakinek nincs saját háza, gyereke és párja akkor semmit se ért el az életben... Van 3 szakmád, munkahelyed és gondolom nem napról-napra élsz. Ne másokhoz hasonlítgasd magad, hanem saját MAGADHOZ!
2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nem kell magad a társadalom elvárásaihoz hasonlítanod. Kit érdekel, hogy nincs saját házad vagy pasid? Csak magadnak kell megfelelned, és nem feltétlenül a karrieredben kell kiteljesülnöd. Kezdj el valami új hobbit, fedezd fel mit szeretsz csinálni a szabadidődben, olvass egy új könyvet, nézz meg egy sorozatot, menj el sétálni! Élvezd az élet apró örömeit. És ki tudja? Ha magadat adod és kimozdulsz, talán majd találkozol valakivel, akivel hasonló az érdeklődési körötök. Az élet 30 után se áll meg, ne aggódj, semmivel se vagy elkésve és semmihez se vagy túl idős. A boldogságot az apró dolgokban is megtalálhatod. Mint például a kedvenc könyvedet olvasva a kedvenc teádat szürcsölgetve egy parkban ülve. Nem kell mindig produktívnak lenned néha csak lenni is elég. Szerintem nincs olyan, hogy elpazarolt idő.
2021. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok és kövér, nincs egyenes hajam mégis sok srácnak bejövök. Sokan kifejezetten szeretik, hogy van mit fogni. Ismerkedj többet szerintem.

A mai világban nehéz házat venni, még előfordulhat hogy megtalálod a párod ő pedig örökölt lakást.

Gyerek is még ráér akár 10 évig, persze meggondoltan.

A külsődön sokat lehet dobni pár új ruhával, sminkkel, esetleg próbálj ki új frizurát, hajszínt. Olyat válassz, ami neked tetszik, ne másnak akarj megfelelni.

2021. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!