Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a koronavírus...

Mit gondolsz a koronavírus oltásról? És arról hogy ennyien meghalnak miatta?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 20:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
61%
"Ők nem értik" Ja. Ti pedig biztos,meg a repülőgépek permeteznek és a gyíkemberek is jól vannak, köszi. És a föld meg persze lapos. De mi ezeket nem értjük.
2021. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%

#11, ne foglalkozz velük, nem tudsz mit csinálni velük sajnos.

Az óriási baj, hogy szóhoz jutnak, és bizonytalan, nem túl okos embereket is magukkal ránthatnak, de ezt nem tudod meggátolni sajnos.

2021. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos az oltás ellenére sem megnyugtató a helyzet. Akkor sem jó ezt elkapni, ha oltás állítólag megvéd súlyos betegségtől. Meg persze ki tudja, hogy ez ki eset3ben, mennyire 100%.

Jó lenne, ha eltűnne vírus végleg!

2021. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%

#9 Persze hogy sokan okoskodó hangnemben beszélnek rólatok, mert úgy viselkedtek mint a kóbor macskák; az ember odatesz elétek egy tálka tejet, ti pedig ahelyett hogy meginnátok, az árnyak között lapulva, farkat behúzva morogtok😅


Az oltás arra van hogy segítsen rajtatok, de ti itt bizalmatlankodtok a semmi miatt.

2021. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
5%
Igen, lehet olyan mellékhatása, hogy miatta meghal / belehal az illető. Arányaiban azért nem olyan sok az a a haláleset (és igen, biztos van több is, mert tudom, hogy kozmetikázzák az adatokat, de a covidba belehaltakhoz képest még így is jók az adatok, mert azt us ugyanúgy kozmetikázzál)- Meg olyan is van, hogy még nem termelt ki a szervezete elég ellenanyagot / benyelte a covidot az oltás előtt közvetlenül, és abba hal bele, nem az oltásba, csak az oltáselleneseknek kapóra, hogy ráfogják... meg olyan is, aki az első oltás után 1 nappal azt hitte, a hülyéje, hogy már teljesen védett a szuperokos családjával egyetemben, elmentek bulizni, aztán most az egész család full beteg, és van, aki kb. élet-halál között van. Ez minden oltásnál így van, hogy vannak mellékhatások, és mindenki eldöntheti, hogy ezt be akarja-e vállalni. Én úgy döntöttem, hogy igen, mert ezzel lehet számomra a legértelmesebb módon visszahozni az életünket és a gazdaságot egy élhetőbb szintre. Én múlt héten kaptam meg a 2. adagomat, eddig nincs semmi bajom, pedig papíron nem az enyém az év immunrendszere (bár tény, hogy amióta utoljára voltam orvosnál, aki felvette az adatokat, sokkal fittebb vagyok).
2021. máj. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Hosszabb távon fog minden kiderülni, most még mindenki csak tippelget, okoskodik. Lehet azoknak lesz igaza, akik azt mondják, hogy az oltások összességében hatékonyak, de lehet azoknak a jóslata jön majd be, akik azt állítják, hogy 2-3 éven belül sorra fognak meghalni az emberek az oltásoknak "köszönhetően". Most még nem tudhatjuk biztosra, hogy melyik verzió fog megvalósulni, bár már egyre több a gyanús haláleset az oltások után, szóval én azért nem lennék annyira biztos abban, hogy ezek a vakcinák valóban annyira hatékonyak lennének. De majd meglátjuk 2-3 év múlva, hogy mi lesz, már aki ugye megéri egyáltalán ezt a pár évet... :/
2021. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
98%
Tele van ez az oldal szakértőkkel és ők mindent jobban tudnak mint bárki más.Én nem tudom mi az igazság és ezért nem is okoskodom.Nem kell egymást támadni és mocskolni mert nem tudhatod kinek lesz igaza hosszútávon.Nekem is van egy meglátásom de lehet én tévedek egy rohadt nagyot,nem tudni ezt még.Feleslges csúnya szavakat aggatni a másik emberre mert pont nem kéne ez a megosztottság.Én nem nézem le se az oltottakat,se az oltatlanokat
2021. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%
#16 erre a konkluziora ugy jutsz el, hogy egy elmeháborodott, lecsúszott, őrült kitalálja hogy elrabolták a gyikemberek, bill gates bechipezi, lapos a föld, és a vakcina 2-3 év után megöl. A másik, talán jóhiszemű de kritikai gondolkodásra képtelen idióta rerjeszteni kezdi, a harmadik pedig beirja gyakorira azt amit te.
2021. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%

#18-nak - #16-os vagyok.


Ezért írtam, hogy nem tudhatjuk, hogy végül melyik verzió lesz a valós/abb/, mert eléggé kétesélyes a dolog. Nem hinném, hogy idióták lennének azok, akik elkezdték terjeszteni ezeket a "rémhíreket", hiszen ők is alapozzák valamire az állításaikat. Ráadásul közülük sokan orvosok vagy legalábbis az egészségügyben tevékenykednek valamilyen formában, szóval azért én biztonságból komolyan veszem az ő állításaikat is. Aztán majd idővel remélhetőleg minden kiderül...

2021. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%

"Nem hinném, hogy idióták lennének azok, akik elkezdték terjeszteni ezeket a "rémhíreket", hiszen ők is alapozzák valamire az állításaikat"

Pont ez a lényeg, hogy senki nem tudta eddig semmire alapozni az ilyen híreket. Nemhogy semmi nem utal rá, de az összes témában lévő ismeretünknek ellentmond hogy egy egyszeri oltás bármilyen kárt is tudna okozni több éves távlatban.

Gyakorlatilag az egyetlen "alapja" a dolognak hogy akik nem kérnek az oltásból bármilyen indokkal is, politikai indíttatásból, tűtől való félelemből, stb, azok próbálnak valami tudományosnak tűnő érvet felmutatni maguk mellett.

2021. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!