Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a koronavírus...

Mit gondolsz a koronavírus oltásról? És arról hogy ennyien meghalnak miatta?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 20:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20 én pl azért nem kérem mert az ismerősi körömben közvetlen a 2. oltás után meghalt az illető. És olyat is ismerek aki közvetlen az 1. oltás után kórházba került, és azóta ott is van.
2021. máj. 5. 13:26
 22/29 anonim ***** válasza:
54%
21-es kommentelőhöz lenne kérdésem: az oltás hatása okozta a halált? Volt valami alapbetegségük is ismerősöknek? Aki kórházba került, annak mit mondtak az orvosok, hogy konkrétan mi a diagnózis?
2021. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
21: attól, hogy közvetlenül az oltás után került kórházba, nem jelenti azt 100%-osan, hogy az oltástól került. Lehet, hogy pont az oltás előtt benyelt egy vírust (azért oltópontokon jó sokan tobzódnak egyszerre, simán bekaphatott vmi "finomságot", vagy előtte munkahelyen, utcán).
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
#22 nem volt semmilyen betegségük, szóval igen, az oltás okozta a halált.
2021. máj. 5. 14:16
 25/29 A kérdező kommentje:
#23 semmilyen vírus nem volt egyébként benne, hisz semmi baja nem volt az oltás előtt🤷‍♀️
2021. máj. 5. 14:17
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
attól, hogy nem jött ki rajta, nem jelenti, hogy nem volt benne... élet iskolájába jártam" szaktudorok osztják itt azt észt.
2021. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
33%
Ezt jóval az oltás előtt elkaphatta, mert dottore azt mondja, hogy később jön ki ez a betegség. Tehát ezt a vírust sajnos nem jókor kapták el. Azért annyira ne vegyük semmibe az orvosi szakmát, meg fogadalmat, hogy egy halált okozó oltást simán be-beadnak, mert csak.
2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
Ezért kéne oltás előtt tesztelni díjmentesen és nem spórolni még ezen is és akkor kiderülne lehetséges sok esetben hogy már fertőzött a személy és így nem is kéne neki beadni semmit sem míg helyre nem jön.Ennyi volna az egész dehát itt megy mutyizás és aztán sírnak hogy nincs hely a kórházakban.Ez az egyik oka
2021. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A statisztika az nem a valóságot mutatja! Tuti nem igaz, hogy ilyen kis százaléka hal meg az oltás végett. Érdekes az én ismerősi körömben is 7-en meghaltak rá néhány napra az oltásra, meg van akiknek maradandó betegségeik lettek tőle. Szóval nem vagyok oltás ellenes de tuti nem igaz, amit közvetítenek.
2021. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!