Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem rossz az életetek, de...

Ha nem rossz az életetek, de nem is vagytok boldogok, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más hogy csinálja. Nekem jelenleg semmi nem jó az életemben, se a párkapcsolatom, se a munkahelyem, nem vagyok boldog egyikben sem. Viszont legalább van mindkettő, nem vagyok már 20 éves, félek mindkét részen a változástól (40 vagyok, nő). Mi lesz, ha nem találok mást, vagy esetleg rosszabb jön? Viszont ott a másik oldal, éljek boldogtalanul? Annyira idős még nem vagyok. Annyira egyik dolog sem rossz, hogy kényszerítve legyek, nem ver a párom, csak nincs már köztünk szex. Nem kibírhatatlan a munkahelyem, csak nem érzem jól magam, volt már sokkal jobb is régebben. Ti mertek/mernétek lépni ilyen szituban? Vagy várnátok, hátha valami történik, jön egy jó ajánlat, jön egy szerelem..?
2021. máj. 5. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd magad párkapcsolat függővé.
2021. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké csak ez nem annyira egyszerű, tényleg vannak ilyen gondjaim, félek nagyon a magánytól. Járok pszichológushoz emiatt, de ez nagyon nehéz dolog.
2021. máj. 5. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Közelítsük meg úgy, hogy mikor nyílik nagyobb a esélyed a 100% boldogságra (vagy legalábbis a közelébe kerülni)?

Egy boldogtalan párkapcsolatban, amiben nem érzed jól magad, és csak azért vagy benne, mert félsz a magánytól, úgy aligha.

Jól mondta az #1, ne legyél kapcsolatfüggő. Te önmagadban is van egy egész és értékes ember vagy. Persze, hogy félünk az ismeretlentől, ezért sokan inkább maradunk a biztos,de szar helyzetben. De ennél sokkal többet érdemelsz. 40 évesen még nem járt el feletted az idő, ne mondj le saját magadról!

2021. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe E. E. Eger: Az ajándék c. könyvét. Segíteni fog.

---

Hasonló esetben én mindig léptem valamit előre felé, és ca. 95%-ban jól alakultak a dolgok. A maradék öt százalék pedig igen tanulságos volt.


Sok sikert!

2021. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 40 évesen nem párkapcsolat az, ahol nincs szex, az legfeljebb egy ismeretség, jobb esetben barátság.

Mindkettőből lelkiismeret furdalás nélkül lépj, ha találsz jobbat!

2021. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. máj. 5. 12:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a kapcsolat függőség a legnagyobb gond, inkább az, hogy nekem szinte csak ő van.. rokonok meghaltak, aki van velük nincs szoros kapcsolat, barátom is meghalt, egyedül vagyok nagyon.
2021. máj. 5. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2021. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
A munkámra koncentrálok, az ad értelmet a napjaimnak, semmi más.
2021. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!