Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szültek,...

Azok a nők, akik szültek, miért utálják a gyermekteleneket?

Figyelt kérdés
Általában.
2019. júl. 26. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Irigyek.
2019. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%

Honnan veszed, hogy utálják? :D

Micsoda hülye kérdés ez már megint?

2019. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem észleltem ilyen butaságot sehol sem.
2019. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem utálják, csak nem értik meg.
2019. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Nemtom, én több lányt ismerek, aki szült már van köztük aki utálja a kéményseprőket, mert mindig akkor jönnek, amikor nincs otthon senki, vagy van amelyik utálja a nővérét, mert az a családi vagyonból ki akarja őt semmizni, meg van olyan aki utálja a főnökét, mert egy érzéketlen hajcsár. stb De olyat így konkrétan nem ismerek, aki kifejezetten a gyermekteleneket utálná, mivel soha nem volt semmi gondjuk valakivel csak azért mert az gyermektelen.
2019. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
27%
Mert a gyermektelenek tökéletes külsővel és kialudva mondják meg a tutit arról, hogyan kellene gyereket nevelni és baromi irritáló.
2019. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem épp fordítva van.
2019. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Sokan csak a hőn áhított babócázás közben döbbenek rá, hogy nem minden úgy van a szülés után, ahogyan azt a mesekönyvekben leírják.


Egy csecsemő 0-24-ig ad elfoglaltságot, sokan ezzel a feladattal nem is bírkóznak meg, ld. szülés utáni depi.

A női test is változik, ezt sem egyszerű elfogadni. Emellé jön az, hogy az apuka sokszor az illatos, miniszoknyás, fiatal nők közè megy be dolgozni a multiba, miközben az asszonyt otthon szembepisili a gyerek, és minden étkezés után lehányja.


Nekem van olyan barátnőm, akit bár nagyon szeretk, semmi más témája nincs, csak a 2 gyereke. Ez egy idő után irtó kiábrándító tud lenni.


Egy gyermektelen nő pedig szabad ember. Ha péntek este koktélozni akar a Duna-korzón, hát megteszi. Ha este nincs otthon főtt vacsi, hát akkor nincs otthon. Szerwzhet egy másoddiplomát az ország másik felében, mert ha akarja, minden hétvégéjét abban a városban tölti. A sor hosszan folytatható....

2019. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyermekteleneket baromira nem érdekli, hogyan kell gyereket nevelni. :D
2019. júl. 26. 22:20
 10/31 anonim válasza:
28%
Dehogynem! Pont tutira tudják, hogy mit csinál az anya rosszul, hogyan kellene fittnek, szépnek, sikeresnek lenni, miközben egy hörcsögöt vagy kaktuszt se tartott életben soha. De faszán el tudja magyarázni, hogy lehet fekvőtámaszozni a gyerek mellett, meg futva babakocsizni és mosolyogva bszni este 6 hónap nem alvás után is.
2019. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!