Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal/gyermektelen lányok,...

Fiatal/gyermektelen lányok, nők! Álmodtatok már olyat, hogy szültök? Milyen hangulatú volt ez az álom?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

A terhességem végén gyötörtek szülős rémálmok, kettőre emlékszem nagyon. Az egyikben a kádban feküdtem, csöndben megszültem, felültem, kivettem a vízből, aztán lassan vissza lemerítettem a víz alá...

A másikban guggoltam, anyu mellettem állt, kicsúszott belőlem, nem tudtam, hogy mit tegyek vele, átadtam neki a babát, de elejtette. Felrántottam a földről, a feje felül be volt törve, láttam ahogy a véres agya lüktet, anyu pedig azt mondogatta, hogy nem lesz semmi baj.

2021. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt ilyen álmom egy szakítás után. Érdekes volt, de nem emlékszem részletekre.
2021. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyat álmodtam, hogy szülök Természetes úton, ami nálam eleve kizárt szemprobléma miatt. A hangulata inkább olyan volt, mint a filmeken mikor szül a nő, csomóan álltak körbe. Érzésekre nem igazán emlékszem. Viszont arra igen, hogy a baba nagyon apró, játékbaba méretű volt. Alapvetően nem sokszor volt kezemben csecsemő, gondolom ezért lehetett az, hogy az agyam ezt a hiányosságot a régi játékbabáim méretének felidézésével kompenzálta. Nem volt rémálom amúgy, örültem a babának álmomban.
2021. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
100%
Szülésest nem, de volt több olyan rémálmom hogy terhes vagyok, amikor olyan környezetben voltam hogy folyton ezzel nyomasztottak. Nem akarok gyereket, nem szeretem őket, kiskoromban meg arról voltak rémálmaim, hogy kistesóm lesz.
2021. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Néhány havonta azt álmodom, hogy terhes vagyok. Szülni egyszer szültem (egyre emlékszem), azt a lábaimmal egy-egy sámlin állva egy helikopteren tettem..... 2-3 másik nő meg fogta a kezem, borzasztó volt.

De emlékszem, hogy minden alkalommal, amikor terhes voltam, akkor olyan szinten ideges voltam és nyugtalan, és egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy terhes vagyok (és mindig már nagy hasam volt, szóval nem ilyen kezdeti terhesség, ami még magától is elmehet, vagy dönthetek arról, hogy mondjuk nem szülöm meg vagy valami), sőt baby showerem is volt egyszer és én meg ott bőgtem, miközben mindenki gratulált meg fotózkodott, borzasztó volt, és ezek után mindig olyan PTSD-vel ébredek, hogy napokig telik, míg kiheverem.

2021. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen többször is álmodtam, de 2 maradt meg.


Az egyiknél sajnos borzasztó volt mert megszültem a babát és olyan iszonyú kicsi volt és nagyon törékeny (irreálisan) hogy elveszítettem és magam hibáztattam hogy biztos rosszul fogtam meg stb. Szörnyű volt.


A másik viszont kellemes álom volt, nagyon örültem a babának, szeretgettem, és csalódott voltam mikor felébredtem és nem volt sehol.


23/N

2021. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekes olvasni!
2021. máj. 7. 13:56
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Szerencsére.
2021. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma álmodtam. Amúgy most eléggé fel vagyok fújódva meg minden, gondolom este is görcsölt egy picit a hasam, szerintem emiatt álmodtam ezt.


Terhes voltam, aztán éreztem hogy itt az idő. Kicsit féltem, de kábé fél perc alatt meg is voltam az egésszel, nem fájt. Letettem, betakargattam.


Aztán később jutott eszembe, hogy ott felejtettem. Kitakargattam, és ott volt szegény hullája.

A szituval ellentétben nem voltam kiborulva, csupán nagyon haragudtam magamra.


Aztán lett egy második gyerekem, bár minden ugyanúgy ment, mégis megint aggódtam a szülés miatt.

A párom mondott valami szar poént vagy nem tudom, én kicsit felkaptam rá a vizet. Nem tudtam rákiabálni (amúgy soha nem kiabáltam vele, nem tudom hogy ez honnan jött) mert éreztem, hogy ha megerőltetem, akkor még a végén úgy, álló helyzetben indul meg a szülés :D

Könnyen kijött ő is (pff, valamiért a párom hangja segített, követte kifelé :D) de tanultam az előző esetből, és most nagyon odafigyeltem rá.

2021. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!