Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért csinálja...

Mit gondoltok, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmről van szó, ő egyetmista, mi(férjemmel) külföldön dolgozunk. Mindig megtaláltuk a módját, hogy beszéljünk és mind a kettőnket feltöltött/kikapcsolt. Miután beütött a covid hazakényszerültünk, azóta nem tudom elérni, nem válaszol, nem hív, annyit hallottam, hogy megviseli az egyetem.(nem covid) Ti mire gondolnátok miért nem válaszol? Mi történhetett vele?

#milehetabarátnőmmel
2021. máj. 10. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme idegenekkel tippelgetni.

Nézd vissza az utolsó beszélgetéseket. Lehet hogy sokat panaszkodtál neki, és lehúzod. Az is lehet hogy neki is vannak gondjai, de nem foglalkozol vele, mert úgy érzed hogy neked rosszabb most a helyzeted. Vagy bármi más is lehet.

2021. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!